Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Zmizelí Češi

Zmizelí Češi

René Flášar pátrá po osudech zmizelých, kteří se již dávno ztratili i z policejních svodek

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli a neřeknou?

Co se to stalo s Josefem Aloisem Náhlovským? Neuvěříte

07.03.2015
Co se to stalo s Josefem Aloisem Náhlovským? Neuvěříte

Autor: Chatujeme.cz

Popisek: Josef Alois Náhlovský je český herec, komik a bavič, původním povoláním učitel českého jazyka.

VIDEO Čas od času se na plakátech v centrech města objeví se svou show a hosty. Někdejší výrazná tvář televize Nova ovšem s úbytkem kšeftů nestrádá. Jak informovaly oficiální stránky města Zlína, Náhlovský se dal na regulérní podnikání. A daří se mu prý náramně.

„Teď už to mohu přiznat, do Luhačovic mne netáhly moje nemocné průdušky z klimatu v rodném Podkrušnohoří, jak jsem vždycky tvrdil. Vyskytly se tu zajímavé okolnosti, měl jsem hodně naspořeno z porevolučních zájezdů do německých Drážďan, taky z mých televizních vystoupení, ale hlavně z bývalé učitelské dráhy, dal jsem korunku ke korunce a s pomocí dobročinné organizace Korunka jsem začal nakupovat," vysvětlil zlínskému serveru Náhlovský.

Potvrdil tak informace, že se z Ústí nad Labem skutečně přestěhoval do jednoho z našich nejkrásnějších lázeňských měst.

A v čem komik, který byl partnerem Petra Novotného nebo Karla Šípa, podniká?

Nejprve si prý pronajal lávky, takže měl pravidelný výnos z jejich pronájmu. „Pak jsem si pronajal na rok zřídlo Vincentky, to byste viděli, jak ji cizinci hltali, když jsem ji ředil s luhačovickou bylinnou a pak i se slivovicí. Z Ruska kvůli tomu do mého penzionu přijel inkognito na měsíc i tehdejší prezident Jelcin, málem tu v opojení z luhačovických dobrot vyhlásil třetí světovou válku," vzpomíná na webu Zlín.cz na devadesátá léta Náhlovský.

A nyní? „Občas si zahraju s kapelou, občas uspořádám festival, ale dnes už hlavně obchoduji na burze, mám majetkový podíl vlastně ve všech budovách, které slouží lázeňským hostům, letos chystáme výrazné snížení cen za pobyty," dodal.

Pokud by Náhlovský některé z akcií skutečně vlastnil, byl by opravdovým boháčem. Jak KrajskéListy.cz zjistily, základní kapitál akciové společnosti lázní Luhačovice činí 100 165 000 korun. Podle dostupných informací je v oběhu celkem 265 kusů akcií. V žádném z řídících orgánů ovšem Josef Alois Náhlovský nefiguruje.

Jeho obchodní talent však několik kolegů potvrdilo. „Stejně jako Štaidl, který jezdil utrácet miliony do amerických kasín s Rusákama, stejně tak Gott, Šíp a Náhlovský jsou velmi podnikaví a honí každou korunu. Ovšem kam se hrabou na Vágnera a jeho rodinu,“ dodal jeden kolega z branže, který si nepřál být jmenován. 

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na .          

Vložil: Zdeněk Svoboda

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace