Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Odvolili jsme, teď se rokuje o vládě

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Česká fotbalová reprezentace v Otrokovicích

10.03.2014
Česká fotbalová reprezentace v Otrokovicích

Autor: turisimo.cz

Popisek: Fotbal, ilustrační foto

Sportovní areál Baťov v Otrokovicích obsadili v minulém týdnu fotbalisté české reprezentace do 18 let. Doslova na domácí půdu se s reprezentačním výběrem vrátil i hráč Adam Houser a asistent trenéra Jan Kameník.

Oba jsou odchovanci tehdejšího fotbalového oddílu TJ Jiskra Otrokovice, dnes SK Baťov, a oba rádi vzpomínají na dobu strávenou na zdejším, tenkrát ještě škvárovém hřišti. Změnu, kterou za poslední roky sportovní areál prodělal, vnímají velmi pozitivně.

Vynikající zázemí

„Určitě je to změna k lepšímu. Pamatuji ještě škváru, když bylo dobré počasí, hrávali jsme na trávě. Bydleli jsme kousek odtud, takže jsem zde trávil hodně času, dalo by se říct, že jsem tady vyrůstal a mám k tomuto místu vztah dodnes. Dnešní doba s sebou nese vyšší požadavky a škvára musela být odstraněna. Díky lidem tady v Otrokovicích se podařilo vybudovat takový areál, který dokáže poskytnout zázemí pro reprezentační celky. Vím, že sem jezdí trénovat i týmy, které hrají ligu na Slovácku nebo druhou ligu ve Zlíně. Náš tým je zde také spokojený. Máme vše, co potřebujeme. Vynikající zázemí, příjemný personál. Bonusem je wellness centrum pro regeneraci,“ zhodnotil asistent trenéra Jan Kameník, který k reprezentaci nastoupil loni v létě.     

Fotbalové začátky sedmnáctiletého Adama Housera jsou také spojeny se Starým hřištěm, jak se areál dříve nazýval.

„Rád vzpomínám na každý turnaj, který jsme tady odehráli. Mám v Otrokovicích moc kamarádů, a tak se sem rád vracím. Sportovní areál Baťov je vynikající, myslím, že lepší nemají ani ve Zlíně. Jde vidět, že mnoho lidí vynaložilo značné úsilí, aby se vybudovalo něco nového a pěkného,“ konstatoval Adam Houser, který minulý týden přestoupil ze zlínského FC Fastav do Jablonce nad Nisou.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh, v koši určitě neskončí! Na vaše unikátní zážitky čekáme na , do předmětu napište Příběh

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace