Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Noční nákupní mejdan bude ve Zlatém jablku

18.10.2013
Noční nákupní mejdan bude ve Zlatém jablku

Autor: Zlín.eu

Popisek: Zlín

V pátek 18.října bude ve Zlatém jablku po čase opět otevřeno ještě dlouho po běžné otvírací době. Proběhne zde totiž další podzimní Night shopping, během kterého je až do půlnoci připravena spousta akčních nabídek ve více než 50 obchodech.

Výhodné nákupy, přehlídka pozimních a zimních trendů, pestrý doprovodný program a řada zajímavých hostů. V takovém duchu se již tradičně ponese podzimní Night shopping ve Zlatém jablku již tento pátek mezi 21. – 24. hodinou.

Pro všechny přítomné hosty je opět připraven welcome drink

Tentokrát bude ovšem celý v duchu taneční party. Proto nebude chybět ani mixážní pult, za kterým se už od 20.30 objeví DJské eso Tommy Rogers, známý i ve vyhlášených světových klubech jako Amnesia Ibiza, Pacha London, WMC Miami nebo třeba Duplexu v Praze. Jeho hudební produkce se bude střídat se vstupy moderátorů Kateřiny Kristelové a Kazmy, kteří budou celým večerem provázet a okomentují také aktuální módní trendy letošního podzimu a zimy. Ty během módní dance show představí i top modelka Vlaďka Řepková Erbová společně s dalšími modelkami a modely z agentury DFC Fashion Club, která je vždy zárukou atraktivní podívané s neotřelou prezentací oblečení a doplňků z jednotlivých prodejen Zlatého jablka.

Jak už je totiž při Night shoppingu ve Zlatém jablku zvykem i tentokrát se bude čas do půlnoci  patřit hlavně výhodným nákupům a zajímavým nabídkám více než 50 prodejen, kaváren, juice baru a multikina Golden Apple Cinema.

Pro všechny přítomné hosty je opět připraven welcome drink, drobné občerstvení a pro dámy malá pozornost.

Zaujal Vás tento článek? Posílejte nám svoje názory i podněty na ! Těšíme se na ně.

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace