Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

V Luhačovicích se uskuteční první ročník Food Festivalu

11.08.2013
V Luhačovicích se uskuteční první ročník Food Festivalu

Autor: profimedia.cz

Popisek: ilustrační foto

Návštěvníci i obyvatelé Luhačovic budou mít možnost poznat speciality pěti hotelů Resortu Luhačovic na jednom místě a v jednom okamžiku. V sobotu 17.srpna proběhne v Luhačovicích 1.ročník Food Festivalu, který přinese vybrané speciality či ochutnávku vín.

Food Festival je tak další akcí Resortu Luhačovice, která má představit Luhačovice jako lákavé místo pro všechny věkové skupiny.

Hotely v Luhačovicích nabízí svým hostům již tradičně kvalitní gastronomii, kterou se také chystají prezentovat na Food Festivalu v Luhačovicích. Akce je jedinečnou příležitostí ochutnat speciality několika hotelových domů na jednom místě, které připraví šéfkuchaři každého z nich. Festival je určen všem gurmetům, znalcům dobrého jídla a zkušeným jedlíkům, ale také odborníkům v oboru gastronomie, rodinám s dětmi a všem, kteří si chtějí užít příjemný den plný dobrého jídla, pití a zajímavého doprovodného programu. Ten nabídne sabráž sektů, workshopy se šéfkuchaři na témata letních pikniků nebo grilování, ukázky přípravy specialit, ochutnávku vín a mnoho dalších.

„Náš šéfkuchař si na Food Festival připravil opravdu zajímavé tříchodové menu, které však prozatím nechám zastřené rouškou tajemství. Ostatně, doufám, že toto tajemství naší kuchyně přijde prozkoumat hodně návštěvníků, protože bych byl velmi rád, kdyby právě náš stánek byl mezi ostatními nejnavštěvovanější," usmívá se Tomáš Voráček, ředitel hotelu Vega. K jednotlivým pokrmům vybrali šéfkuchaři také ta nejlepší vína ze své nabídky, aby podtrhli jedinečnou chuť každého jídla.

Food Festival je další z akcí, která má Luhačovice oživit a představit je jako destinaci s moderní nabídkou pro návštěvníky všech věkových skupin. „Food Festival chápeme nejen jako možnost prezentovat vysokou úroveň gastronomie jednotlivých hotelů, ale také jako příležitost pro oživení dění v Luhačovicích a zvýšení jejich prestiže v rámci lázeňských míst. Zároveň chceme zvyšovat kvalitu odborného vzdělávání v gastronomii nejen v našich hotelích, ale v celé oblasti," dodává Tomáš Voráček.

Food Festival, který proběhne 17.srpna 2013 v prostorách sportovního areálu u wellness hotelu Augustiniánský dům v Luhačovicích, nabídne vybrané speciality z kuchyní hotelových domů, ale také představí regionální kuchyni a valašské speciality. Celou akci završí stylová večerní after party. O Food Festivalu informovalo město Luhačovice na svých webových stránkách.

Zaujal Vás tento článek? Posílejte nám svoje názory i podněty na ');! Těšíme se na ně.

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace