Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Co zaujalo Jiřího Macků

Co zaujalo Jiřího Macků

Každou středu i neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, ať už si myslíte, že byla a bude, anebo naopak

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturního redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

TATRA se představí divákům Barum Czech Rally Zlín 2016. Prohlédnout si budete moci mimo jiné speciál Phoenix, který využívají policejní pyrotechnici, či závodní Jamal Tomáše Vrátného. A navíc ještě další úžasnou novinku

25.08.2016
TATRA se představí divákům Barum Czech Rally Zlín 2016. Prohlédnout si budete moci mimo jiné speciál Phoenix, který využívají policejní pyrotechnici, či závodní Jamal Tomáše Vrátného. A navíc ještě další úžasnou novinku

Autor: Tatra, a.s.

Popisek: TATRA Phoenix

Kopřivnická značka má v prezentaci na soutěžních podnicích bohatou historii. Právě proto se v pátek dne 26. 8. 2016, představí divákům program výroby nákladních vozidel do těžkého terénu již na 46. ročníku prestižní Barum Czech Rally Zlín, a to jako výsledek úspěšné spolupráce TATRA TRUCKS, NEXTER, POLICIE ČR, PARTNER IPEX a BONVER DAKAR PROJEKT.

Letošní zastoupení je rozděleno do dvou hlavních částí. První tvoří celodenní statická prezentace novinky modelového ročníku 2015, řady TATRA PHOENIX EURO 6. Třístranný sklápěč boardmatic v podvozkové konfiguraci 6x6 vystavuje dealer PARTNER IPEX, nabízející prodejní a servisní zastoupení ve městě Frenštát pod Radhoštěm. „Možnost představit návštěvníkům právě vyrobené vozidlo v atraktivní tmavě stříbrné barvě u příležitosti konání tradiční sportovní akce v dosahu našeho regionu považujeme za vynikající doplnění propagačních aktivit,“ uvedl Vojtěch Svoboda, manažer prodeje vozů TATRA firmy PARTNER IPEX. „Naším cílem je aktivní podpora dealerů i partnerská spolupráce, jež rozšiřuje povědomí o současném výrobním programu značky na půdě jejich regionů,“ dodal k tomu vedoucí marketingového oddělení Ing. Jiří Kašpárek.

Druhým vozidlem je speciál řady TATRA FORCE Policie ČR, konkrétně jde o vůz s pohonem 8x8 pyrotechnické služby. Mimořádná expozice vozidla, které pracuje na likvidaci výbuchů muničních skladů ve Vrběticích, je vizitkou velmi dobré spolupráce s českou policií.

Speciál pyrotechnické služby POlicie ČR

Speciál pyrotechnické služby Policie ČR

Třetím vystaveným automobilem je TATRA JAMAL ze stáje BONVER DAKAR PROJEKT závodníka světových dálkových soutěží Tomáše Vrátného. Účast jejich dakarského speciálu, známého také z letošní Silk Way Rally, vyjednala společnost PARTNER IPEX. Jedinečná příležitost prohlédnout si toto vozidlo a ze všech úhlů si jej fotografovat na statické ukázce bude doplněna exhibiční jízdou na městské RZ 1 přímo ve Zlíně. Pro nejmladší fanoušky bude připraven i nafukovací skákací hrad.

Exkluzivně, premiérově v ČR, se během Barum Czech Rallye Zlín představí vozidlo TITUS, postavené na podvozku TATRA a dodané francouzskou společností NEXTER. To bude oficiálně představeno odborné i široké veřejnosti v rámci Dnů NATO a jejich doprovodného programu. Mimo jiné předvede také obratnost a manévrovatelnost svého podvozku TATRA 6x6 s řiditelnou zadní nápravou na avizovaném okruhu rychlostní zkoušky v centru města Zlína.

Dakarský speciál Tomáše Vrátného, známý také z letošní Silk Way Rally

Dakarský speciál Tomáše Vrátného, známý také z letošní Silk Way Rally

Podvečerní část prezentace bude mít dynamický charakter, a to díky vstřícnému přístupu i profesionálnímu jednání pořadatelů legendární 'Barumky'. Diváci se tak můžou těšit na oba speciály v akci, tedy na vůz TATRA JAMAL ze stáje BONVER DAKAR PROJEKT a obrněnec TITUS, které uvidí na trati v průběhu úvodní městské rychlostní zkoušky. Věříme, že jízdu těchto bezpečně největších vozů na trati odmění diváci nadšeným ohlasem. „Výsledkem prohlubující se součinnosti výrobce, dealerů a partnerů chceme získat nemalou pozornost a vyslat jasný signál o rostoucí síle značky TATRA. Akce je však současně pro všechny fanoušky a příznivce naší značky, tak jako motorismu obecně,“ dodává David Pipal, obchodní ředitel TATRA TRUCKS.

Těšíme se na Vás osobně od 11 do 17 hodin na statické ukázce před vchodem do TRŽNICE, nám. Práce Zlín,  a od 17 hodin na RZ 1 SSS Zlín. Změna v programu vyhrazena.

Obrněnec Titus, postavený na podvozku Tatra a dodaný francouzskou společností Nexter

Obrněnec Titus, postavený na podvozku Tatra a dodaný francouzskou společností Nexter

O TATRA TRUCKS, a. s.

Akciová společnost TATRA TRUCKS převzala v roce 2013 světoznámou kopřivnickou automobilku a po změně vlastnické struktury prošla úspěšnou restrukturalizací. Kromě standardizovaných modelových řad vyrábí i speciální nákladní vozidla na míru požadavkům klienta. Osmdesát procent produkce automobilky je určeno k exportu. Ke konci roku 2015 zaměstnávala TATRA TRUCKS 900 kmenových zaměstnanců v mateřské společnosti a 610 ve dvou dceřiných společnostech, zaměřených zejména na slévárenství a kovárenství. Koncem roku 2014 byl zahájen prodej nové generace vozů TATRA PHOENIX Euro 6. V roce 2015 společnost vyrobila 858 vozidel.

Stalo se u vás něco, co by měli ostatní vědět? Napište na .

Vložil: Redaktor KL

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace