Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Zlínská zoo překonala návštěvní rekord z loňského roku. Co dostane jubilejní návštěvník?

07.10.2015
Zlínská zoo překonala návštěvní rekord z loňského roku. Co dostane jubilejní návštěvník?

Autor: ZOO Zlín

Popisek: Zebra ze zlínské zoo

Zlínská zoo dosáhla dalšího mimořádného úspěchu. Již nyní překonala dosavadní návštěvní rekord z roku 2014, do areálu od začátku roku zavítalo více než 585 000 návštěvníků. S největší pravděpodobností tak roční návštěvnost zoo poprvé v historii přesáhne 600 000 osob.

Loňský rok byl mimořádný, nečekali jsme úspěch

„Když jsme na začátku letošního roku hodnotili návštěvnost roku 2014, považovali jsme ji za naprosto mimořádnou a byli připraveni na to, že stejný úspěch se letos nemusí opakovat. Skutečnost však předčila naše veškerá očekávání. Chtěl bych všem návštěvníkům a příznivcům zlínské zoo velmi poděkovat za jejich přízeň a podporu. Nesmírně si jí vážíme,“ uvedl ředitel zoo Roman Horský.

Za devět měsíců zavítalo do zlínské zoo totiž více návštěvníků než za celý uplynulý loňský rok. Pro zoo to dle ředitele znamená velké ocenění realizovaných investic v podobě nových pavilonů, expozic, rozvoje celého areálu a také ocenění práce všech 90 zaměstnanců.

DSC_4609

Dárky pro jubilejní návštěvníky

Pro zoo je předpokládané dosažení 600 000 návštěvníků mimořádnou událostí, pro jubilejního návštěvníka proto připravuje výjimečné dárky.

„I v těch nejoptimističtějších odhadech jsme za magickou roční návštěvnost považovali 550 000 osob. Vždyť ještě před 15 lety se návštěvnost zoo pohybovala kolem 300 000 osob. Jubilejní 600 000. návštěvník by podle našich odhadů měl do zoo zavítat v průběhu následujících 14 dnů. Připravili jsme pro něj permanentní klubovou kartu ZOO Zlín Family, prohlídku areálu zoo s průvodcem, dárky ze zoo a díky dlouhodobé spolupráci s Lázněmi Luhačovice také víkendový pobyt pro dvě osoby v Luhačovicích, “ upřesnil ředitel Horský.

Mezi osmi nej 

Zlínská zoo dlouhodobě patří mezi nejnavštěvovanější turistické cíle Moravy a mezi osm nejoblíbenějších míst České republiky. Ve Zlínském kraji od roku 2003 nepřetržitě obhajuje pozici nejvyhledávanější turistické destinace. Mezi českými zoo jí v návštěvnosti patří skvělá druhá příčka.

Stalo se u vás něco, co by měli ostatní vědět? Napište na .

Vložil: Lucie Bartoš

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace