Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Odvolili jsme, teď se rokuje o vládě

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Dělal rodičům ze života peklo: Agresivní feťák vyhrožoval matce zabitím s nožem v ruce

16.06.2014
Dělal rodičům ze života peklo: Agresivní feťák vyhrožoval matce zabitím s nožem v ruce

Autor: Hans Štembera

Popisek: Ilustrační foto

KRIMI S nožem v ruce vyhrožoval svojí matce, že ji zabije. Pak napsal dopis na rozloučenou a z domu odešel s tím, že skončí se životem. Policisté pětadvacetiletého muže vypátrali a odvezli do kroměřížské léčebny. Je podezřelý z trestného činu nebezpečné vyhrožování.

V pondělí kolem třetí hodiny odpoledne zavolala na linku 158 třiapadesátiletá žena z Rožnova pod Radhoštěm, že jí syn vyhrožoval zabitím, pak z domu odešel s tím, že skončí se životem. Žena pak přivolané hlídce uvedla, že její syn bere už delší dobu drogy a často bývá k rodičům vulgární a agresivní. Ze syna měla včera skutečně strach a obavy, že jí ublíží. Držel totiž v ruce dva nože a říkal, že ji zabije, přitom jí velmi sprostě nadával. Matka pak z jeho pokoje odešla a po příchodu manžela domů se mu s agresivním chováním syna svěřila. Otec s ním šel promluvit, mladík však byl stále útočný a vulgární vůči oběma rodičům a říkal, že pokud zavolají policii, tak se zabije. Po chvíli z domu odešel, přičemž si s sebou vzal jeden nůž. V synově pokoji pak rodiče našli dopis na rozloučenou. 

Převezli ho do léčebny

Rožnovští policisté společně se strážníky městské policie a psovodem začali po mladém muži pátrat. Kolem sedmé hodiny večer se psovodovi se psem podařilo muže najít sedět pod stromem v lese poblíž domu, kde rodina bydlí. Muž nebyl pod vlivem alkoholu ani drog. Policisté ho zajistili a přivolali lékaře, který rozhodl o jeho převozu do psychiatrické léčebny v Kroměříži.

Mladý muž rodiče slovně urážel a vyhrožoval jim zabitím už několikrát. Je podezřelý z trestného činu nebezpečné vyhrožování s trestní sazbou do tří let.  Zlínské novinky informovala por. Mgr. Lenka Javorková.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

 

Vložil: Anička Vančová

Tagy
KRIMI,
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace