Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Z restaurace zmizelo 50 tisíc korun

27.02.2014
Z restaurace zmizelo 50 tisíc korun

Autor: archiv

Popisek: Peníze, ilustrační foto

KRIMI Vsetínští policisté šetří vloupání do restaurace ve Vsetíně, odkud si prozatím neznámý pachatel odnesl 50 tisíc korun. Žádáme veřejnost o spolupráci. Kdo by poznal muže nebo ženu na fotografiích pořízených z kamerových záznamů, ať kontaktuje linku 158.

Ke krádeži došlo v druhé polovině ledna v jedné vsetínské restauraci. Neznámý pachatel se během noci na úterý 21. ledna dostal oknem do objektu restaurace a z prostoru baru ukradl 50 000 korun. Tento případ krádeže vyšetřují už několik dnů vsetínští policisté, ovšem pachatele se jim zatím vypátrat nepodařilo. Při vyšetřování tohoto případu by nám velmi pomohlo, kdyby někdo z veřejnosti poznal muže a ženu, které zachytily bezpečnostní kamery ve vykradené restauraci. Neznámá dvojice by nám totiž mohla sdělit informace vedoucí k objasnění této krádeže. Kdo by je poznal, ať neprodleně kontaktuje linku 158. Děkujeme.

Muž mohl mít kolem 30 let a byl vysoký asi 180 cm. Na sobě měl světlé rifle, volnou lehkou bundu a tmavou kšiltovku. Obuty měl bílé tenisky. Žena mohla mít rovněž kolem 30 let, vysoká mohla být asi 175 cm. Měla mírně zvlněné blond vlasy, dlouhé asi do půli zad. Oblečenou měla bílou bundu a černý svetr.

Věc šetříme jako trestný čin krádež, za kterou hrozí pachateli v případě dopadení a prokázání viny až pětiletý trest odnětí svobody.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh, v koši určitě neskončí! Na vaše unikátní zážitky čekáme na , do předmětu napište Příběh

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace