Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Odvolili jsme, teď se rokuje o vládě

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Mladíka obvinili z 19 trestných činů. Po propuštění z vazby zkusil ukrást auto

17.01.2014
Mladíka obvinili z 19 trestných činů. Po propuštění z vazby zkusil ukrást auto

Autor: Adolf Horsinka / MAFRA /Profimedia.cz.

Popisek: Ilustrační foto

KRIMI Minulý týden jsme zadrželi třiadvacetiletého mladíka z Rožnova p. R. a obvinili ho ze dvou trestných činů. Společně se stejně starým hochem se totiž dopustil 19 trestných činů. Čtyři dny po propuštění ze zadržení byl přistižen při krádeži auta v Rožnově p.

V pondělí (13. ledna) dopoledne oznámil na linku 158 jedenašedesátiletý muž z Rožnova p. R., že mu nějaký mladík chtěl ukrást z garáže na oploceném pozemku jeho auto zn. Škoda Fabia v hodnotě 75 000 korun. Mladého muže přistihl v garáži, když se chystal s jeho autem odjet. Policejní hlídka z Rožnova p. R. vyjela hned na místo, mladíka zadržela a odvezla do policejní cely. Jedná se o třiadvacetiletého recidivistu, který policejní celu opustil minulý čtvrtek, kdy ho policisté společně se stejně starým kamarádem obvinili z krádeže a poškození cizí věci (viz tisková zpráva níže).

Mladík projížděl v pondělí kolem deváté hodiny na kole kolem oploceného pozemku s garážemi v Rožnově p. Radhoštěm. Dírou v plotě se dostal ke garáži, kterou vypáčil a uvnitř objevil neuzamknuté vozidlo zn. Škoda Fabia s klíči v zapalování. Otevřel si bránu, dveře od garáže, auto nastartoval, aby se zahřálo, svoje kolo naložil do kufru vozu a chystal se odjet. Vtom přišli náhodou ke garáži dva muži, z nichž jeden má garáž pronajatou, mladíka okřikli, co dělá na cizím pozemku a v cizím autě. Ten z auta vystoupil, vytáhl si z kufru svoje kole a chtěl odjet. Pánové mu řekli, aby zůstal na místě a přivolali policii.

Mladému muži jsme sdělili podezření z trestného činu krádeže ve formě pokusu, hrozí mu pětiletý trest odnětí svobody. Zlínské novinky informoval por. Mgr. Lenka Javorková.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh, v koši určitě neskončí! Na vaše unikátní zážitky čekáme na , do předmětu napište Příběh.

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace