Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Rožnov pod Radhoštěm může slavit. Stal se domovem prvního kreativního hotelu svého druhu

29.02.2024
Rožnov pod Radhoštěm může slavit. Stal se domovem prvního kreativního hotelu svého druhu

Foto: ibis Styles Relax Rožnov pod Radhoštěm (stejně jako ostatní snímky v článku)

Popisek: Lobby hotelu v Rožnově pod Radhoštěm

Beskydská metropole Rožnov pod Radhoštěm může slavit. Město na pomezí Zlínského a Moravskoslezského kraje se totiž opět zapsalo na mapu světového turismu, když se stalo domovem prvního hotelu ibis Styles v České republice. Ten vznikl po náročné rekonstrukci dřívějšího hotelu Relax a nabídne svým hostům nejen kreativní design mimo jiné inspirovaný valašským modrotiskem, ale také velmi pohodovou atmosféru.

Beskydská metropole Rožnov pod Radhoštěm může slavit. Město na pomezí Zlínského a Moravskoslezského kraje se totiž opět zapsalo na mapu světového turismu, když se stalo domovem prvního hotelu ibis Styles v České republice. Ten vznikl po náročné rekonstrukci dřívějšího hotelu Relax a nabídne svým hostům nejen kreativní design mimo jiné inspirovaný valašským modrotiskem, ale také velmi pohodovou atmosféru.

„Jsme rádi, že můžeme představit tento unikátní koncept. Náš tým cíleně pracoval na vytvoření místa, které spojuje místní tradice s moderním komfortem. Jsme více než připraveni hýčkat naše hosty a pořádat nezapomenutelné akce na pozadí přírodních krás a kulturního dědictví Valašska," říká Pavel Maléř, jednatel společnosti JR Management - Hotel, která před dvěma lety uzavřela se světovou hotelovou společností Accor.

 

Interiér hotelového pokoje - symfonie v modré

Pro tuto přední světovou hotelovou skupinu skupiny s více než 5500 ubytovacími zařízeními ve více než 110 zemích světa hraje střední Evropa klíčovou roli. Rožnov pod Radhoštěm obklopený Beskydy poskytuje ideální scenérii pro originální koncept kreativních hotelů ibis Styles, který návštěvníkům nabídne nejen pohodu a design, ale i bohatství přírodních krás a folklóru.

„Rožnov pod Radhoštěm je znám především díky Valašskému muzeu v přírodě, které je nejstarším a největším svého druhu ve střední Evropě, ukazující sbírky staveb a artefaktů pod širým nebem. Moravská tradiční hudba je nedílnou součástí evropské hudební kultury spojené s moravským regionem. Navíc, město sousedí s horou Radhošť, nejnavštěvovanější horou v zemi, což znamená bohaté možnosti pro lyžování, cykloturistiku a pěší túry. Jsme vděční za důvěru, kterou nám skupina Accor věnovala při společném zahájení tohoto projektu pod značkou ibis Styles," poznamenal Pavel Maléř.

 

Hotel z výšky

ibis Styles Rožnov pod Radhoštěm se nachází v pečlivě zrekonstruované pozdně modernistické budově a nabízí 88 pohodlných pokojů, restauraci s venkovní terasou a útulné lobby. Pro hosty je připraveno široké spektrum vybavení pro relaxaci i aktivní pobyt, včetně vnitřního a venkovního bazénu, dětského hřiště, relaxačního centra se saunou, masážemi, vodoléčbou a elektroléčbou, a sportovních zařízení jako minigolf, tenisový kurt, kuželky a stolní tenis. Hotel dále disponuje šesti konferenčními místnostmi s kapacitou až 350 účastníků.

Design interiéru ibis Styles Rožnov pod Radhoštěm je inspirativní, čerpá ze vzorů tradičních modrotiskových látek, což je vzdávání holdi místním uměleckým řemeslníkům, jejichž práce jsou vystaveny i v nedalekém Valašském muzeu v přírodě. Kombinace lokální tradice s moderní architekturou vytváří atmosféru spojující kouzlo horské krajiny s moderním standardem resortu.

 

Jídelna

Značka ibis Styles se vymyká díky své jedinečné atmosféře a designu a totožnost každého hotelu je hravá a poutavá. Frank Reul, viceprezident společnosti Accor pro rozvoj ve východní Evropě a na Balkáně, s potěšením uvítal představení této značky právě v Rožnově pod Radhoštěm. „V ibis Styles Rožnov pod Radhoštěm mohou rodiny, přátelé i páry očekávat ideální dovolenou v horách, a zároveň poskytujeme kompletní vybavení pro firmy, které plánují konference, setkání a teambuildingové akce v krásném letovisku. Náš hotel představuje závazek značky ibis Styles poskytovat nezapomenutelný zážitek, který odráží ducha a kouzlo okolního prostředí,“ uvedl Frank Reul.

Značka ibis Styles, nyní čítající více než 550 hotelů po celém světě, nabízí hostům jedinečný zážitek, který respektuje tradice, historii a kulturu místa, kde se nachází. Speciální vybavení pro děti dělá z ibis Styles skvělou volbu pro rodiny a rodiče, kteří chtějí spojit pohodlný pobyt s kreativní atmosférou. Každý hotel této značky nese svůj vlastní příběh a design inspirovaný jedinečným tématem, což platí i pro ibis Styles Rožnov pod Radhoštěm.

Vložil: Markéta Vančová