Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Odvolili jsme, teď se rokuje o vládě

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Kapela Kryštof míří v listopadu na Vsetín

05.10.2013
Kapela Kryštof míří v listopadu na Vsetín

Autor: mestovsetin.cz

Popisek: Vsetín

Přední české kapele Kryštof se zželelo jejich fanoušků, kteří se nedostali na vyprodané únorové koncertní turné. Na podzim proto vyráží na šňůru po menších městech. A nejen to.

Celou stadionovou show se muzikanti rozhodli přesunout do intimnějšího prostředí klubů. Kryštof Fernet club tour 2013 zamíří i do vsetínského Domu kultury, kde havířovská kapela zahraje svým fanouškům 2. listopadu.

Kapela neusíná na vavřínech

Kryštof se letos na jaře vrátil po více než rok a půl dlouhé pauze na koncertní pódia. Návrat proběhl ve znamení nového alba Inzerát. Album dosáhlo nejvyšší příčky v cenách Akademie populární hudby a v anketě Žebřík. Za prodej získal Inzerát již čtyři platinové desky. Do zimních stadionů přivezl Kryštof obří scénu, speciální efekty a show, která byla v médiích označena jako „nejlepší koncert české kapely, co jste kdy viděli“ a diváci s tímto dojmem doopravdy odcházeli.

Kapela však neusíná na vavřínech a na podzim připravila pro své fanoušky lákavou nabídku. Tentokrát se pokusí kapela kolem Richarda Krajča dokázat svoji výjimečnost mimo velké pódium. Na podzim se  Kryštof vrátí do prostředí, ze kterého pochází, do klubů. Do prostředí, kde opět okusí vydýchaný vzduch a nulovou bariéru k publiku, nezvyklou blízkost na pódiu, ale také především neopakovatelnou atmosféru, kterou jinde než v klubech spolu s kapelou nezažijete.

Kryštof Fernet club tour 2013

Richard Krajčo k tomu dodává: „Halové turné bylo tak rychle vyprodané, že nám přišlo líto, že to mnozí fandové neuvidí. A tak jsme se rozhodli celou show dovést i na místa, kde se halové koncerty nepořádají, a vše fanouškům vynahradit. Tedy dostat do klubů celou stadiónovou parádu.“

Kryštof Fernet club tour 2013 se tak zastaví na místech, kde dlouho kapela nekoncertovala, v některých sálech zahraje kapela vůbec poprvé.

Devatenáct měst navštíví Kryštof společně s mladou našlápnutou formací AIRFARE, která v současné době dobývá éter českých rádií písní Hands up.

Jak nové úspěšné singly Inzerát, Křídla z Mýdla nebo Zatančím, zafungují v klubovém prostředí, se budete moci přesvědčit na vlastní kůži 2. listopadu, kdy Kryštof se svým turné přijede na Vsetín.

Zaujal Vás tento článek? Posílejte nám svoje názory i podněty na ! Těšíme se na ně.

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace