Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Nová Libuška Šafránková vymyslela geniální projekt, chybí jí ale bohatý mecenáš. Nemáte náhodou nějaký ten milionek navíc?

04.10.2015
Nová Libuška Šafránková vymyslela geniální projekt, chybí jí ale bohatý mecenáš. Nemáte náhodou nějaký ten milionek navíc?

Autor: Čertova nevěsta, s. r. o.

Popisek: Eva Josefíková v pohádce Čertova nevěsta. O rodačce z Uherského Hradiště se říká, že je novou Libuškou Šafránkovou.

Herecké začátky bývají většinou těžké, a tak nová česká princezna Eva Josefíková vymyslela s kamarádkami super projekt, který by vytáhl z bryndy herce, kteří jsou momentálně bez práce. Kde na to ale vzít?

Na jevišti Národního divadla debutovala jako Barunka v legendární Babičce ještě dřív, než vůbec nastoupila na DAMU, první nominaci na Českého lva si připsala do životopisu ještě před závěrečnými státnicemi. Přesto se princezničkovskou ‘škatulku‘, v níž ji mnozí přirovnávají k nové Libušce Šafránkové, nebojí odhodit, a když na to přijde, klidně i se všemi svršky. „Člověk se nesmí zastavit. Kdybych se nějak upínala na to, že už jsem hrála v Národním nebo že už jsem byla nominovaná na Lva, byla bych idiot,“ prohlásila křehká Eva Josefíková v rozhovoru pro týdeník 5plus2.

S Filipem Čapkou v pražském Švandově divadle

S Filipem Čapkou v pražském Švandově divadle

Šest let v showbyznysu

Poté co se stala středem zájmu díky filmu Fair Play, padla do spárů novinářů, především těch bulvárních, a přiznává, že si s nimi nevěděla rady. Zpočátku prý byla přesvědčená, že musí být vstřícná a na každou otázku slušně odpovědět, aby se ‘vlk nažral a koza zůstala celá‘. „Bála jsem se, že když je budu ostentativně odmítat, tak si stejně něco vymyslí, nebo se jim znelíbím. Teď jsem ve fázi, kdy nechávám vše plout a uvidím, jak se k tomu postavím. Nechávám to otevřené, ale nejsou to mí nejlepší kamarádi,“ prohlásila půvabná brunetka a dodala: „Na svěřování mám rodinu a přátele, nikoli noviny.“

Ve sportovním dramatu Fair Play

Ve sportovním dramatu Fair Play

Hledá se mecenáš

Jako každá začínající herečka prožila i Eva dobu, kdy neměla práci a přemýšlela, co by mohla dělat jiného. Pak si ale uvědomila, že vlastně ani nic jiného než herectví neumí. Nedávno ale s kamarádkami-herečkami dostaly báječný nápad. Potřebovaly by prý velkorysého mecenáše, rozhodně ale nikoli na to, aby je jenom tak živil pro jejich krásné oči a jiné půvaby. Úplně by stačilo, kdyby otevřel kavárnu, v níž by obsluhovali herci, kteří zrovna nemají práci. „Kdyby to byl vyloženě koncept podniku, tak by to vlastně nebylo trapné. Fungovalo by to zároveň jako taková castingová agentura a podle mě by tam bylo furt plno,“ dodala Eva.

Psali jsme:

Mádl si nadělil svůj první film a Kia jej přiváží do kin!

Český film skončí do dvou let. Zůstane televize, ale přestane se točit. Jiří Mádl to vidí černě, navíc skončil u moderování maturiťáků. Proč?

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace