Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Volba prezidenta

Volba prezidenta

Z 9 statečných, ucházejících se o Pražský hrad, zbyli 2; čeká nás druhé kolo

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Kroměřížský bál se uskuteční na tamní psychiatrii. Ale nebojte se, vážně to nebude cvokárna

21.02.2017
Kroměřížský bál se uskuteční na tamní psychiatrii. Ale nebojte se, vážně to nebude cvokárna

Autor: pnkm.cz

Popisek: Psychiatrická nemocnice Kroměříž

Kaméliový ples se uskuteční již tuto sobotu v secesním sále Psychiatrické nemocnice v Kroměříži. Výtěžek z prodeje kaméliových šperků, vyrobených exkluzivně pro tuto příležitost, bude v plné výši použit na zakoupení kompenzačních pomůcek pro pacienty.

Věděli jste, že jako první si své plesové šaty ozdobila květem kamélie francouzská vévodkyně de Berry v roce 1820? Tento nápad se ujal, květy si své šaty zdobili herci divadla Comédie Française, kteří vždy udávali směr módy. Květy se zdobili ženy i muži. Rostliny se ve velkém pěstovaly ve sklenících v severní Itálii a odtud kurýři dováželi řezaná poupata třeba až do Ruska. Lze si představit, jak vysoká byla cena za jeden květ…

Kaméliový ples

Nádherné, ručně vyráběné šperky ze živých květů kamélií si budete moci za dobrovolný příspěvek zakoupit také na Kaméliovém plese, který se uskuteční v pátek 24. února od 19 hodin v nádherném secesním sále Psychiatrické nemocnice v Kroměříži. Výtěžek z prodeje kaméliových šperků, vyrobených exkluzivně u příležitosti Kaméliového plesu, bude v plné výši použit na zakoupení kompenzačních pomůcek pro pacienty Psychiatrické nemocnice. Přijďte si užít výjimečný společenský zážitek s královnou plesových květin a zároveň podpořte dobrou věc.

Kaméliový ples

V ceně vstupenky je láhev moravského vína, raut v podobě gastronomických specialit, dokonalá výzdoba secesního sálu a stylová swingová atmosféra, plná romantiky a elegance. Vstupenky na ples můžete zakoupit v pokladně Květné zahrady denně od 9 do 15:30 hodin, nebo je můžete koupit on-line na http://npuvstupenky.colosseum.eu/kromeriz/list.

Více informací najdete na www.zamek-kromeriz.cz a na facebook@zamekazahradykromeriz

Stalo se u vás něco, co by měli ostatní vědět? Napište na .

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace