Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Zmizelí Češi

Zmizelí Češi

René Flášar pátrá po osudech zmizelých, kteří se již dávno ztratili i z policejních svodek

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Zeman popíjí vínečko, jeho generál močí vedle vrtulníku a kancléře Mynáře milá, redaktorka ČT, se vystavuje jak lehká děva… Zvědavé oko bulváru nikdy nespí

03.10.2014
Zeman popíjí vínečko, jeho generál močí vedle vrtulníku a kancléře Mynáře milá, redaktorka ČT, se vystavuje jak lehká děva… Zvědavé oko bulváru nikdy nespí

Autor: Stránky politika

Popisek: Oficiální stránky Miloše Zemana nabízejí zcelá jiné fotografie než všetečný bulvár.

Prezident Miloš Zeman se před časem vydal na již druhou návštěvu Zlínského kraje a nemohl u toho chybět bulvár. Zvláště proto, že již dopředu bylo známo, že prezident se ubytuje v Osvětimanech v penzionu patřícím jeho kancléři Vratislavu Mynářovi. Fotograf deníku Blesk Zbyněk Pecák nelenil a přinesl řadu pozoruhodných obrázků.

Prezident přiletěl armádním vrtulníkem, který dosedl na zemědělském letišti, a následně se přesunul přímo do Mynářova penzionu. Mluvčí Jiří Ovčáček vysvětlil, že služeb letky bylo využito kvůli nabitému programu hlavy státu. Zeman byl totiž předtím v Ostravě na Dnech NATO.

V penzionu Malovaný prezidenta již prý očekával kancléř Mynář společně se svou partnerkou, známou televizní moderátorkou Alexandrou Noskovou, a rovněž suita prezidentových poradců. Fotograf Blesku zaznamenal na terase penzionu prezidenta ve společnosti poradce a šéfa českého Lukoilu Martina Nejedlého, jeho pobočníka a rovněž prezidentského rádce Pavla Galušky, kancléře Mynáře, mluvčího Ovčáčka a hradního protokolisty Romana Sklenáře. Pánové podle bulvárního deníku koštovali víno.

Volání přírody neuteče ani generál

Večer se pak prezident v kulturním domě sešel s občany a bulvár si povšiml, že středem zájmu byla právě Mynářova přítelkyně Nosková. Tu proto svým čtenářům zvěčnil v atraktivní póze přímo na pódiu kulturního domu.

Posledním „úlovkem“ bulváru pak byl šéf hradní vojenské kanceláře Vlastimil Picek. Ten do Mynářova penzionu s prezidentem necestoval a zůstal na letišti v Boršicích. Tam se jej podařilo zachytit, kterak v charakteristické pozici vykonává svou malou potřebu. Zajímavé na celé věci podle Blesku je především to, že si bývalý šéf generálního štábu ulevil přímo pod ocasem prezidentské helikoptéry. „Volání přírody neuteče ani člověk jeho postu,“ uzavřel bulvár svou reportáž z prezidentské cesty do regionu.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Anička Vančová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace