Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

Festivalové Vary 2018

Festivalové Vary 2018

Jako každý rok sledujeme dění na festivalu jako ostříž

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho komentátora

Dovolená

Dovolená

Série článků s informacemi, které je dobré vědět

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Uplynulý týden očima šéfredaktorky. A zvířátko nakonec

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Zmizelí Češi

Zmizelí Češi

René Flášar pátrá po osudech zmizelých, kteří se již dávno ztratili i z policejních svodek

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Zabili mi syna, místo aby léčili. Mafie v bílých pláštích posílá lidi na smrt! říká zoufalá matka. Životní K.O.

23.10.2017
Zabili mi syna, místo aby léčili. Mafie v bílých pláštích posílá lidi na smrt! říká zoufalá matka. Životní K.O.

Autor: pixabay.com

Popisek: Ilustrační foto

S trpkými zkušenostmi s léčbou vážně nemocného syna se svěřila KrajskýmListům.cz čtenářka z Moravy, říkejme jí třeba paní Marcela. „Medicína je mocná zbraň. Ale zbraně přece zabíjejí lidi!“ píše zoufalá matka, která jen bezmocně přihlížela absolutnímu zničení svého dítěte.

Identitu ženy, která se redakci svěřila s tragickým příběhem, samozřejmě KrajskéListy.cz znají, z etických důvodů ji ale uvádět nebudeme. Je přeplněn zoufalstvím a bezmocností vůči těm, kteří nějakým způsobem zasáhli do životního osudu jejího dítěte, ať již během léčby, či po jeho předčasné smrti. Logicky je plný emocí a samozřejmě podaný ze subjektivního pohledu. Nepřísluší nám a ani není naším cílem pátrat po konkrétních událostech či se snad pouštět do vyšetřování případu. K tomu ani nemáme dostatek sil a prostoru. Příběh paní Marcely je ale natolik alarmující, že s ním chceme čtenáře alespoň seznámit.

Pomáhají a chrání?

Už dlouho se chystám popsat pravdivě praktiky psychiatrie, která mi postupně zabila syna – píše paní Marcela a pokračuje: Tento systém a vláda je v tom podporuje a policie, která by měla pomáhat a chránit, bohužel chrání a pomáhá sama sobě a kryje tyto zločince s bílými límečky, kteří mají v rukou zbraně v podobě chemických látek (léků). Psychiatři se neštítí zneužívat své moci. Nadbytečným množstvím psychofarmak postupně mého syna diskreditovali, zbavili osobnosti, sociálního cítění, později svéprávnosti… ’Léky‘, které podle nich měly léčit, a nikoli ničit, jak tomu bylo právě v případě mého syna. Jejich psychofarmaka ho postupně uvedla do těžké invalidity a do spárů smrti.

Viděla jsem na vlastní oči, jak antipsychotika vyvolávala v synovi zmatenost, bludy a agresivitu. ‘Rozjela‘ mu obezitu, diabetes druhého stupně, vzala mu vůli a schopnost soudně myslet. Dalo se to přirovnat k legálnímu podávání drog. Situaci nepomohla vyřešit ani stížnost na Ministerstvo zdravotnictví v Praze ani trestní oznámení na lékaře. Policie, která by měla tyto zločiny proti lidskosti rozkrývat a trestat, neudělala vůbec nic. Naopak vše přikryla lživými praktikami a soudní znalec v oboru interny vše požehnal k obrazu lékařů, aby ve finále vyšlo, že synova smrt byla nepředvídatelná, nezvratná, atd.

Zbyla jenom nenávist a nedůvěra

Je očividné, že mafie v bílých pláštích posílá předčasně na smrt i mladé lidi a před ničím se nezastaví. Ve 38 letech se přece běžně neumírá na selhání všech vnitřních orgánů, sepsi a podle mého v poslední fázi i mrtvici. Psychiatrie je průmysl smrti, a když si zamane, nemá problém vyrobit si pacienta k obrazu svému. Toto je výsledek mého dlouhodobého pozorování. Můj syn se stal jedním z těch, kterého tyto chemické zbraně zabily. Říká se, že medicína je mocná zbraň, jenže zbraně přece zabíjejí lidi!

Můj syn navíc zemřel velmi trýznivým způsobem, v nedůstojných podmínkách, v nichž ho neléčili, ale ničili. Bezmoc a beznaděj, kterou jsem prožívala při sledování, jak mi odchází před očima, ve mně zanechala hluboké trauma, nenávist a nedůvěru k psychiatrii. Kdo to nezažil, nejspíš to stěží může pochopit.

Pro obyčejné lidi zákony neplatí?

Dokud společnost bude tolerovat zpupnost, nadutost, lživá a zkreslená tvrzení a narcistické chování mnoha psychiatrů i lékařů v jiných oborech, kterým nejde o dobro pacienta, ale především o jejich peněženku, tak ještě mnoho rodin čeká nekonečná beznaděj, bolest a utrpení, z kterého často není cesta ven.

Ptáte se – válcuje váš systém, politika, úředníci? Odpovídám ano. Vnitřně mě zcela rozdrtilo chování, přístup tohoto systému, kterému velí ‘chobotnice‘. Provázanost všech lékařů, soudců, právníků, policie a většiny úředníků prostě nelze jinak nazvat než mafií a chobotnicí, proti níž obyčejný člověk nic nezmůže. Nepomůžou zákony, protože ty pro slušné lidi vůbec neplatí. Světu vládne moc a peníze, lidské životy jsou až na posledním místě. Za toto zjištění jsem zaplatila cenu nejvyšší – ztrátou milovaného syna. Nic už mi ho nevrátí. A zločinci mají stále prostor...

 

Božoňka2

Válcuje vás život, úřady, politici? Zažili jste nebo viděli něco, co by měli ostatní vědět? Pište, foťte, posílejte na .

Vložil: Adina Janovská

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace