Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Zabili mi syna, místo aby léčili. Mafie v bílých pláštích posílá lidi na smrt! říká zoufalá matka. Životní K.O.

23.10.2017
Zabili mi syna, místo aby léčili. Mafie v bílých pláštích posílá lidi na smrt! říká zoufalá matka. Životní K.O.

Foto: pixabay.com

Popisek: Ilustrační foto

S trpkými zkušenostmi s léčbou vážně nemocného syna se svěřila KrajskýmListům.cz čtenářka z Moravy, říkejme jí třeba paní Marcela. „Medicína je mocná zbraň. Ale zbraně přece zabíjejí lidi!“ píše zoufalá matka, která jen bezmocně přihlížela absolutnímu zničení svého dítěte.

Identitu ženy, která se redakci svěřila s tragickým příběhem, samozřejmě KrajskéListy.cz znají, z etických důvodů ji ale uvádět nebudeme. Je přeplněn zoufalstvím a bezmocností vůči těm, kteří nějakým způsobem zasáhli do životního osudu jejího dítěte, ať již během léčby, či po jeho předčasné smrti. Logicky je plný emocí a samozřejmě podaný ze subjektivního pohledu. Nepřísluší nám a ani není naším cílem pátrat po konkrétních událostech či se snad pouštět do vyšetřování případu. K tomu ani nemáme dostatek sil a prostoru. Příběh paní Marcely je ale natolik alarmující, že s ním chceme čtenáře alespoň seznámit.

Pomáhají a chrání?

Už dlouho se chystám popsat pravdivě praktiky psychiatrie, která mi postupně zabila syna – píše paní Marcela a pokračuje: Tento systém a vláda je v tom podporuje a policie, která by měla pomáhat a chránit, bohužel chrání a pomáhá sama sobě a kryje tyto zločince s bílými límečky, kteří mají v rukou zbraně v podobě chemických látek (léků). Psychiatři se neštítí zneužívat své moci. Nadbytečným množstvím psychofarmak postupně mého syna diskreditovali, zbavili osobnosti, sociálního cítění, později svéprávnosti… ’Léky‘, které podle nich měly léčit, a nikoli ničit, jak tomu bylo právě v případě mého syna. Jejich psychofarmaka ho postupně uvedla do těžké invalidity a do spárů smrti.

Viděla jsem na vlastní oči, jak antipsychotika vyvolávala v synovi zmatenost, bludy a agresivitu. ‘Rozjela‘ mu obezitu, diabetes druhého stupně, vzala mu vůli a schopnost soudně myslet. Dalo se to přirovnat k legálnímu podávání drog. Situaci nepomohla vyřešit ani stížnost na Ministerstvo zdravotnictví v Praze ani trestní oznámení na lékaře. Policie, která by měla tyto zločiny proti lidskosti rozkrývat a trestat, neudělala vůbec nic. Naopak vše přikryla lživými praktikami a soudní znalec v oboru interny vše požehnal k obrazu lékařů, aby ve finále vyšlo, že synova smrt byla nepředvídatelná, nezvratná, atd.

Zbyla jenom nenávist a nedůvěra

Je očividné, že mafie v bílých pláštích posílá předčasně na smrt i mladé lidi a před ničím se nezastaví. Ve 38 letech se přece běžně neumírá na selhání všech vnitřních orgánů, sepsi a podle mého v poslední fázi i mrtvici. Psychiatrie je průmysl smrti, a když si zamane, nemá problém vyrobit si pacienta k obrazu svému. Toto je výsledek mého dlouhodobého pozorování. Můj syn se stal jedním z těch, kterého tyto chemické zbraně zabily. Říká se, že medicína je mocná zbraň, jenže zbraně přece zabíjejí lidi!

Můj syn navíc zemřel velmi trýznivým způsobem, v nedůstojných podmínkách, v nichž ho neléčili, ale ničili. Bezmoc a beznaděj, kterou jsem prožívala při sledování, jak mi odchází před očima, ve mně zanechala hluboké trauma, nenávist a nedůvěru k psychiatrii. Kdo to nezažil, nejspíš to stěží může pochopit.

Pro obyčejné lidi zákony neplatí?

Dokud společnost bude tolerovat zpupnost, nadutost, lživá a zkreslená tvrzení a narcistické chování mnoha psychiatrů i lékařů v jiných oborech, kterým nejde o dobro pacienta, ale především o jejich peněženku, tak ještě mnoho rodin čeká nekonečná beznaděj, bolest a utrpení, z kterého často není cesta ven.

Ptáte se – válcuje váš systém, politika, úředníci? Odpovídám ano. Vnitřně mě zcela rozdrtilo chování, přístup tohoto systému, kterému velí ‘chobotnice‘. Provázanost všech lékařů, soudců, právníků, policie a většiny úředníků prostě nelze jinak nazvat než mafií a chobotnicí, proti níž obyčejný člověk nic nezmůže. Nepomůžou zákony, protože ty pro slušné lidi vůbec neplatí. Světu vládne moc a peníze, lidské životy jsou až na posledním místě. Za toto zjištění jsem zaplatila cenu nejvyšší – ztrátou milovaného syna. Nic už mi ho nevrátí. A zločinci mají stále prostor...

 

Božoňka2

Válcuje vás život, úřady, politici? Zažili jste nebo viděli něco, co by měli ostatní vědět? Pište, foťte, posílejte na .

Vložil: Adina Janovská