Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

Festivalové Vary 2018

Festivalové Vary 2018

Jako každý rok sledujeme dění na festivalu jako ostříž

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho komentátora

Dovolená

Dovolená

Série článků s informacemi, které je dobré vědět

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Uplynulý týden očima šéfredaktorky. A zvířátko nakonec

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Zmizelí Češi

Zmizelí Češi

René Flášar pátrá po osudech zmizelých, kteří se již dávno ztratili i z policejních svodek

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Pirátský autobus v těchto dnech křižuje Zlínský kraj. Na cestu mu hraje nový předvolební song

26.09.2017
Pirátský autobus v těchto dnech křižuje Zlínský kraj. Na cestu mu hraje nový předvolební song

Autor: Piráti

Popisek: Ivan Bartoš s Piráty jde do voleb s jasným cílem

VIDEO Odezva voličů na vězeňský autobus inspirovala Piráty k natočení další hudební pecky. Předseda Pirátů Ivan Bartoš v předvolebním videu zpívá voličům, proč jsou Piráti ve Sněmovně potřeba.

Tour „Pirátským busem napříč republikou“ zamíří koncem září do Zlínského kraje. Několikahodinovou zastávku si zde volební autobus udělá minimálně v pěti městech. Nebude u něj chybět lokální posádka složená z čela Pirátské krajské kandidátky. Můžete se stavit na prohlídku autobusu, popovídat si s našimi kandidáty a zjistit, co jsou vlastně Piráti zač. Piráti Zlínského kraje připravují také doprovodné aktivity pro děti!

Hermonogram cesty


26. 9. KROMĚŘÍŽ + OTROKOVICE
V 10:00 vyrazí autobus z Kroměříže na objížďku trasy Chropyně > Hulín > Holešov a ve 13:00 zastaví na Velkém náměstí v Kroměříži. Tam bude "pirátit" do 17. hodiny. V 18:00 Piráty pak můžete očekávat v Otrokovicích.

27. 9. UHERSKÉ HRADIŠTĚ
Pirátům a autobusu bude od 12:00 do 18:00 patřit Masarykovo náměstí. Poté vyrazí na objížďku místních částí a obcí v okolí. Následně vás rádi uvidí na oficiální afterparty Boom Bác 60 Pirátský speciál v klubu Mír!

28. 9. LUHAČOVICE + ZLÍN
V 9:00 se Piráti zastaví s autobusem v Luhačovicích, odkud v 9:30 vyrazí přes okolní obce do krajského města. Ve Zlíně Pirátský autobus zaparkuje na náměstí Míru, kde bude stát až do 18. hodiny. O hodinu později pak začíná sportovně/oddechová akce Piráti válí! Bowlingový večer ve Zlíně. Jste srdečně zváni!

29. 9. ROŽNOV P. RADHOŠTĚM + VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
Poslední den návštěvy Pirátského autobusu ve Zlínském kraji zahájíme v Rožnově pod Radhoštěm, kde bude stát od 9. do 10. hodiny. Poté se přesune do Valašského Meziříčí na tržnici, kde se na něj můžete přijít podívat až do 20. hodiny. Pak Pirátský vězeňský autobus Zlínskýkraj zase opustí…

Piráti představují předvolební video: Pusťte nás na ně. Všichni nekradou!

„Beztrestně zašantročili, bezúplatně převedli, pak se ještě rozčílili, že je lidi podvedli. V ráji zdi se otvírají, ven vychází gorila, aby pravdu upravila a tu tvoji zabila. My nejsme saně, my nejsme saně, my nejsme saně, tak pusťte nás na ně,“ zpívá předseda Pirátů Bartoš s ostatními lídry a kandidáty v písni. 

 

Dělali jsme video s nadšením

Bartoš při přípravě videa ocenil nasazení všech kandidátů a lídrů v kampani: „Nejvíc si na celé kampani, ale i na takových menších akcích jako bylo třeba natáčení tohoto videa, vážím práce a energie lidí – Pirátů. Je strašně moc cítit, že to jde z nás, že jsme nadšení, že celou kampaň děláme ze srdce, sami a z vlastního přesvědčení. Není za tím žádná agentura, žádný neosobní přístup, je to opravdové a stejně opravdově bojujeme o křesla ve Sněmovně“.   

Upozorňovat na kauzy je potřeba

Video vzniklo pod taktovkou scénáristů Oty Klempíře a Jakuba Horáka, za hudebního doprovodu Piráta Mikuláše Ferjenčíka a za zpěvu Ivana a Lydie Bartošových. Piráti v něm upozorňují na velké kauzy české politické scény jako jsou OKD či Čapí hnízdo. V pirátském videu nechybí ani již ikonický vězeňský autobus navržený a zrealizovaný manažerem kampaně Štěpánem Štréblem. Zpracovatelem videa je agentura Strop media s.r.o., autorem hudby Jakub Koláček. 

 

 

Zdroj: tisková zpráva

 

Válcuje vás život, úřady, politici? Zažili jste, nebo jste viděli něco, co by měli ostatní vědět? Pište, foťte, posílejte na .

Vložil: Štěpán Cháb

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace