Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Volba prezidenta

Volba prezidenta

Z 9 statečných, ucházejících se o Pražský hrad, zbyli 2; čeká nás druhé kolo

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Vsetínští zastupitelé rozhodli – po Jiřím Čunkovi převezme žezlo starosty města Jiří Růžička

21.04.2017
Vsetínští zastupitelé rozhodli – po Jiřím Čunkovi převezme žezlo starosty města Jiří Růžička

Autor: zlin.cz

Popisek: Nový vsetínský starosta Jiří Růžička

Zastupitelem města Vsetína a také vsetínským starostou se stal ve čtvrtek 20. dubna Jiří Růžička. Zaujal tak místo po Jiřím Čunkovi, který 11. dubna na post starosty i zastupitele rezignoval.

Jiří Růžička v úvodu čtvrtečního zasedání nejvyššího městského orgánu složil slib zastupitele a obsadil své místo za jednacím stolem. Poté se zastupitelům a občanům v sále představil a následovala samotná volba. Jiřího Růžičku na post starosty podpořili všichni přítomní zastupitelé.

„Velmi si vážím důvěry, kterou ve mně zastupitelé vložili, a že jsem byl zvolen všemi hlasy. O to víc mě to těší a zavazuje ke spolupráci a dobré práci pro naše město. Čeká mě období, kdy se budu muset seznámit s projekty, které jsou rozpracovány, dostat se do nich co nejrychleji, abychom mohli dobře pokračovat a aby práce na nich spěla kupředu,“ řekl těsně po volbě starosta Vsetína Jiří Růžička. Novému starostovi pogratuloval i hejtman Zlínského kraje a senátor Jiří Čunek.

Jiří Růžička se narodil 27. srpna 1977 na Vsetíně. Vystudoval Střední průmyslovou školu stavební ve Valašském Meziříčí, následně pak fakultu stavební na VUT v Brně a později také obor řízení a supervize v neziskových organizacích na Fakultě humanitních studiích Univerzity Karlovy v Praze. Od roku 2004 je ředitelem obecně prospěšné společnosti Elim Vsetín, která poskytuje sociální služby. Je také předsedou Potravinové banky ve Zlínském kraji. Je deset let ženatý a má dvě děti.

Stalo se u vás něco, co by měli ostatní vědět? Napište na .

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace