Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Zmizelí Češi

Zmizelí Češi

René Flášar pátrá po osudech zmizelých, kteří se již dávno ztratili i z policejních svodek

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli a neřeknou?

Víkendové kolize cyklistů způsobil i alkohol

18.06.2013
Víkendové kolize cyklistů způsobil i alkohol

V sobotu havaroval v Choryni silně opilý cyklista. Po pádu z kola si způsobil otřes mozku. V dechu mu naměřili 3 promile. Ve Val. Meziříčí se zase srazili dva cyklisté.

Policisté vyjížděli v sobotu o půl dvanácté dopoledne do Choryně k havárii cyklisty, který podle svědka, jenž muže na zemi našel, zůstal po pádu ležet v bezvědomí na cestě. Šestapadesátiletý muž jel na kole silně opilý, při jízdě kvůli opilosti zavrávoral a spadl. I přes způsobené zranění byl po chvíli schopen podrobit se dechové zkoušce, při které jsme mu naměřili přes tři promile. Muže z místa dopravní nehody odvezla na ošetření přivolaná rychlá záchranná služba. Cyklista, který je z Hranic na Moravě, může dostat za jízdu pod vlivem alkoholu na jízdním kole ve správním řízení pokutu od 25 do 50 tisíc korun.

Nebyla to jediná nehoda s účastí cyklistů během uplynulých tří dnů. Ve Valašském Meziříčí se v pátek odpoledne sťukli hlavami cyklista s cyklistkou. Šestadvacetiletý cyklista jel po ul. Vrbenská a střetl se v protisměru se čtyřiačtyřicetiletou ženou na jízdním kole, přičemž se aktéři střetli nejenom koly, ale rovněž svými hlavami. Místní cyklisté mají po srážce tržné rány na čele. Z místa nehody je odvezla rychlá záchranná služba do nemocnice na ošetření. Hospitalizace nebyla potřeba. Míra zavinění účastníků je předmětem dalšího šetření. Nehoda se obešla bez alkoholu.

Zaujal Vás tento článek? Posílejte nám svoje názory i podněty na ! Těšíme se na ně.

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace