Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Odvolili jsme, teď se rokuje o vládě

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Policisté přistihli za volantem čtrnáctiletého chlapce

02.02.2014
Policisté přistihli za volantem čtrnáctiletého chlapce

Autor: Profimedia.cz

Popisek: policie, ilustrační foto

KRIMI Ve středu 29. ledna přistihli policisté v Moravských Budějovicích při řízení vozidla čtrnáctiletého chlapce. Před devátou hodinou večer zastavili na ulici Pražská vozidlo Opel Astra. Při silniční kontrole policisté zjistili, že automobil řídí nezletilý chlapec.

Dechová zkouška u něho byla negativní. Nezletilého hocha policisté převezli na obvodní oddělení, kde si ho následně převzali jeho rodiče.

O případu policisté informovali orgán sociálně právní ochrany dětí. Řízení vozidla mladíkem bez řidičského oprávnění policisté šetří jako dopravní přestupek. Dále zjišťují, za jakých okolností se chlapec k řízení vozidla dostal. Případ policisté dále šetří. Informovala o tom policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Zákaz jízd

Dopravních přestupků se dopustil také řidič, který předložil policejní hlídce při silniční kontrole neplatný řidičský průkaz a jel ve vozidle s neplatnou technickou prohlídkou. Ve středu 29. ledna policisté zastavili po jedenácté hodině večer v Třebíči na ulici Poušov vozidlo Ford Escort.

Třiatřicetiletý řidič při kontrole předložil řidičský průkaz, jehož platnost skončila v loňském roce. Dále policisté při kontrole vozidla zjistili, že mu technická prohlídka skončila vloni v květnu. Další jízdu policisté řidiči zakázali. Muž je podezřelý ze spáchání dvou dopravních přestupků, které policisté oznámili k projednání správnímu orgánu.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh, v koši určitě neskončí! Na vaše unikátní zážitky čekáme na , do předmětu napište Příběh.

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace