Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Muž vyhrožoval sebevraždou, v krvi měl 4,15 promile!

19.01.2014
Muž vyhrožoval sebevraždou, v krvi měl 4,15 promile!

Autor: Profimedia.cz

Popisek: policie, ilustrační foto

KRIMI V pondělí 13. ledna vyjížděla policejní hlídka v Třebíči po deváté hodině večer k domu v části Podklášteří, kde se nacházel muž, který chtěl ohrozit svůj život. Policisty na místo přivolala zdravotnická záchranná služba.

Informovala o tom policejní mluvčí Jana Kroutilová. Muž byl opilý a vyhrožoval sebevraždou. Lékař u něho nezjistil zranění. Policisté provedli u čtyřiatřicetiletého muže dechovou zkoušku, při které mu naměřili hodnotu 4,15 promile alkoholu. Lékař rozhodl o umístění opilého muže na protialkoholní záchytné stanici k vystřízlivění, kam ho policisté následně převezli. 

Dalšího opilého muže policisté v pondělí 13. ledna zajistili v Moravských Budějovicích. Po šesté hodině večer přijali na tísňové lince 158 oznámení od ženy, která uvedla, že na ulici Tovačovského sady leží na chodníku před školou muž. Na místo přijela policejní hlídka. Policisté zjistili, že je muž opilý a vzhledem k tomu, že měl zranění na hlavě, přivolali zdravotnickou záchrannou službu.

Zdravotníci muže ošetřili a převezli ho na ošetření do třebíčské nemocnice. Policisté zjistili, že se jedná o devětapadesátiletého muže a zranění si pravděpodobně způsobil, když pod vlivem alkoholu upadl. Při dechové zkoušce mu naměřili hodnotu 2,46 promile alkoholu. Muž je podezřelý ze spáchání přestupku proti veřejnému pořádku.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh, v koši určitě neskončí! Na vaše unikátní zážitky čekáme na , do předmětu napište Příběh.

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace