Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho komentátora

Vycházející české hvězdy

Vycházející české hvězdy

Je jim sotva přes dvacet, přesto již nastartovaly raketovou kariéru

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Uplynulý týden očima šéfredaktorky. A zvířátko nakonec

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

V Třebíči vybrali 164 444,- Kč na dobročinné účely. Zahrál Tomáš Klus, jaký byl koncert Srdce plné respektu?

11.10.2017
V Třebíči vybrali 164 444,- Kč na dobročinné účely. Zahrál Tomáš Klus, jaký byl koncert Srdce plné respektu?

Autor: MěÚ Třebíč

Popisek: Vítězný pokřik a potlesk organizátorů

Na třebíčském Karlově náměstí benefiční odpoledne s názvem Srdce plné respektu, které završil večerní koncert Tomáše Kluse. Výtěžek z kulturní charitativní akce předal jednatel MANN+HUMMEL (CZ) Rostislav Khýr a jednatel MANN+HUMMEL Service s.r.o. Bernd Boketta vedoucí Domácího hospice sv. Zdislavy, Evě Vráblové. Celkový výtěžek sbírky činí 164 444 Kč.

„Srdce plné respektu není pouze název naší kulturní charitativní události, ale vyjadřuje zároveň to, co jako firma cítíme. Naše srdce je plné respektu vůči organizacím, které pomáhají přesně tam, kde je pomoc potřeba. Jsme proto hrdými partnery regionálních organizací i třebíčské Charity. Letošní druhý ročník tohoto krásného setkání určitě nebude poslední,“ sdělil jednatel MANN+HUMMEL (CZ) Rostislav Khýr.

Byly i stánky partnerských organizací

Lidé se se zájmem zastavovali u stánků partnerských organizací MANN+HUMMEL. Neodolatelné byly palačinky a káva z Kavárny Pohodička, kterou provozuje organizace z Náměště nad Oslavou, Domov bez zámku.  Výrobky i dárky pro rodinu a přátele bylo možné zakoupit ve stánku Barevného světa, sdružení Vrátka, a také ve stánku třebíčské Charity. Pro děti byly připravené dílničky v režii sdružení Střed.

Až 6 000 návštěvníků

Hudební vystoupení zpříjemnila nedělní odpoledne všem, kteří přišli, a že návštěvníků nebylo málo. „Nemáme celkový počet, ale odhadujeme návštěvnost na šest tisíc lidí v průběhu celého odpoledne a především během vystoupení Tomáše Kluse,“ odhadla návštěvnost kulturní charitativní akce tisková mluvčí servisního centra MANN+HUMMEL Monika Nováčková.

Tomáš Klus, Debbi, Richard Nedvěd

V 16 hodin vystoupil na pódiu písničkář Lukáš Polakovič. Následně ho vystřídali mladí českobudějovičtí muzikanti Pub Animals, kteří získali za své debutové album sošku Anděla. Jejich hudba ve stylu ska a reggae příjemně rozproudila náladu. Hudební lahůdkou byl jedinečný koncert „jednočlenné“ kapely Circus Ponorka. Kytarista Jan Ponocný, který dlouho spolupracoval s Miroslavem Žbirkou, předvedl úžasné show. V 19 hodin ovládla pódium mladá zpěvačka Debbi, kterou mnozí poprvé zaznamenali v první řadě Česko Slovenské Superstar. Richard Nedvěd předvedl vtipná „trapnokouzla“ a dokázal rozesmát celé publikum za účasti dobrovolníků z řad návštěvníků. Tomáš Klus na Srdci plném respektu potvrdil svůj status nejlepšího písničkáře na současné hudební scéně. „První ročník se konal v třebíčském Fóru pro necelé tři stovky návštěvníků. Uvědomili jsme si, jak je taková událost důležitá, proto jsme se rozhodli, že změníme koncepci akce a pokusíme se v Třebíči vytvořit novou tradici,“ uvedl Bernd Boketta, jednatel organizace MANN+HUMMEL Service.

 

 

Zdroj: tisková zpráva

 

Válcuje vás život, úřady, politici? Zažili jste, nebo jste viděli něco, co by měli ostatní vědět? Pište, foťte, posílejte na .

Vložil: Štěpán Cháb

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace