Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Sauna, vířivka, posilovna. Z bývalého prominentního hotelu v Pelhřimově se stane luxusní objekt bytových studií. První nájemníci se mohou stěhovat začátkem nadcházejícího roku

20.11.2015
Sauna, vířivka, posilovna. Z bývalého prominentního hotelu v Pelhřimově se stane luxusní objekt bytových studií. První nájemníci se mohou stěhovat začátkem nadcházejícího roku

Autor: Pelhřimov

Popisek: Pohled do jednoho z bytových studií

Přesný termín je již znám. První nájemci se budou moci do nových studií v pátém a čtvrtém patře objektu stěhovat 7. ledna 2016.

Modernizace objektu City Center Pelhřimov je v plném proudu. Podle zástupce investora Pavla Prchala uvnitř bývalého prominentního hotelu Rekrea pracuje denně okolo sedmdesáti lidí. „V současné době je rezervováno zhruba okolo sedmdesáti bytů. První nájemci se budou do studií v pátém a čtvrtém patře objektu stěhovat 7. ledna 2016,“ sdělil Pavel Prchal.

Hotel Rekrea zakoupila v červnu 2015 společnost ABCD Czech, s. r. o., jejímž záměrem je provozování dlouhodobého pronájmu bytů (studií) s nabídkou dalších služeb, provozovaných v objektu.Budou tam menší studia v nadstandardním provedení s nadstandardními službami - například přítomnost správce objektu v exponovaných a odpoledních hodinách k řešení každodenních provozních záležitostí, provoz sauny, vířivky, posilovny, tělocvičny, společenské místnosti, prádelny, kočárkárny, sklepních kójí, parkovacích míst a dalších, uvádí webové stránky City Centra Pelhřimov.

Nový název už se skví na budově

Objekt provozuje pod novým komerčním názvem CITY CENTER PELHŘIMOV. Tento název je již nyní umístěn na objektu včetně nového loga. Od začátku srpna probíhá první etapa rekonstrukce, kdy dojde k základním nejnutnějším úpravám. Touto fází bude objekt zprovozněn a první byty (studia) již budou pronajímány. Druhá fáze bude následovat s většími úpravami. Bude to fáze větších úprav a zároveň závěrečná (v průběhu roku 2016). V této závěrečné fázi dojde k úpravám například suterénu, části přízemí, části prvního patra a některým venkovním úpravám. V tuto chvíli již jsou možné prohlídky bytů a je také možné uzavírat smlouvy na bydlení. 

Nerudný soused? To prý oáze klidu nehrozí

Nájemníky pečlivě vybíráme. Naším zájmem je, aby objekt byl v dlouhodobém horizontu nadstandardním bydlením, byl oázou klidu a pohody," píše se na webu centra. Investor je přesvědčen, že umístění objektu je v rámci města Pelhřimov jedinečné díky poloze u starého centra města, modernizované nemocnici, dopravní křižovatce, nákupnímu centru, autobusovému nádraží a sportovištím, a to vše ve velmi krátké pěší dostupnosti.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na 

Vložil: Lucie Bartoš

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace