Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Odvolili jsme, teď se rokuje o vládě

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

VŠ polytechnická Jihlava pořádá Den otevřených dveří

16.01.2014
VŠ polytechnická Jihlava pořádá Den otevřených dveří

Autor: most.vspj.cz

Popisek: Vysoká škola polytechnická Jihlava

Vysoká škola polytechnické Jihlava pořádá ve čtvrtek 16. ledna od 9 do 17 hodin Den otevřených dveří. Kromě jiného zde bude k vidění nový porodnický model, který byl v minulém roce pořízen z prostředků Fondu rozvoje vysokých škol za 1 milion korun. Tento model je jediný v České republice a na Slovensku.

Den otevřených dveří je určen především zájemcům o studium na Vysoké škole polytechnické Jihlava, kteří se mohou osobně seznámit s prostředím vysoké školy, prohlédnout si výukové prostory i zázemí, anebo využít prezentací studijních oborů k zodpovězení svých otázek. Zváni jsou ale samozřejmě všichni, kdo mají zájem prohlédnout si budovu VŠPJ i odborné vybavení pro výuku studijních oborů.

Veškeré informační materiály o nabídce studijních oborů a dalších nabízených službách na VŠPJ (British Council, nabídka přípravného kurzu z matematiky, ECDL atd.) získáte ihned při příchodu do budovy.

"Budeme také velice rádi, když se s námi podělíte o Váš názor, jak se Vám na Dni otevřených dveří VŠPJ líbilo. Za to, že nám vyplníte krátký dotazník při odchodu, jsme pro Vás připravili pět externích pevných disků ADATA Externí HDD DashDrive Puzzle. Slosování dotazníků proběhne v 16:45 v aule školy. V případě Vaší nepřítomnosti na slosování Vás o výhře budeme informovat na zanechané e-mailové adrese nebo telefonním čísle," informovala Petra Kopicová.

Současně se dnem otevřených dveří proběhne na VŠPJ Den výzkumu a vývoje. Připraveny jsou ukázky laboratoří, popularizační přednášky i ukázka nového moderního porodnického modelu.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh, v koši určitě neskončí! Na vaše unikátní zážitky čekáme na , do předmětu napište Příběh.

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace