Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

FC Vysočina: Na Plzeň půjdou do prodeje jen 2 tisíce lístků

25.09.2013
FC Vysočina: Na Plzeň půjdou do prodeje jen 2 tisíce lístků

Foto: profimedia.cz

Popisek: Fotbal, ilustrační foto

Do Jihlavy zavítá český ligový mistr a účastník prestižní Ligy mistrů, mančaft prošpikovaný reprezentanty a výraznými osobnostmi. FC Vysočina bude hrát proti týmu trenéra Pavla Vrby, matadora Pavla Horvátha a exjihlavského kapitána Stanislava Tecla.

Utkání proti Viktorii Plzeň proběhne tento pátek 27. září od 20:15 hodin. Novinkyvysocina.cz informoval o podrobnostech k prodeji vstupenek mluvčí jihlavského klubu Miroslav Fuks.

Zájem o tento dlouho očekávaný a atraktivní duel výrazně převyšuje čtyřtisícovou kapacitu stadiónu v Jiráskově ulici. „Jednotné vstupné na zápas proti Viktorii Plzeň činí 150 Kč. Už nyní, kdy nebyla prodaná jediná vstupenka na páteční zápas, registrujeme enormní zájem fanoušků. Čelíme mnoha dotazům a žádostem o blokaci či objednávku vstupenek, které samozřejmě odmítáme. Jedinou možností zakoupení vstupenek bude předprodej v sídle klubu či prostřednictvím sítě Ticketportal. Do prodeje přitom půjde jenom necelých 2.000 lístků,“ informoval Miroslav Fuks.

Někteří fanoušci však přeci jenom výhodu mít budou. „Velice nás mrzí nepříjemnosti, které naše fanoušky a dlouholeté permanentkáře v sektoru A2 provázely při posledním duelu proti Slavii Praha. Byli vystaveni konfrontaci s akcí slávistického kotle a byli nedobrovolně vtaženi do nutného bezpečnostního opatření naší pořadatelské agentury. Zároveň jsme všichni už po několikáté zaplatili daň za nepřipravenost našeho stadiónu a nikterak lákavou podobu sektoru pro hostující příznivce. Jménem vedení klubu bych se chtěl fanouškům FC Vysočina omluvit za toto nepohodlí a okolnosti spojené s bezpečnostním zvládnutím posledního zápasu. Rád bych nejen tuto problematiku osobně rozvinul na diskusním setkání s fanoušky, které se uskuteční tento čtvrtek 26. září od 18:00 hodin ve VIP Standard zázemí našeho stadiónu (rohový objekt tribuny naproti bazénu). Všechny naše příznivce na něj srdečně zvu,“ zdůraznil ředitel klubu Zdeněk Tulis.

Informoval i o další formě omluvy pro fanoušky ze sektoru A2: „Rozhodli jsme se nabídnout jim možnost přednostního zakoupení tolik žádaných vstupenek na utkání proti Viktorii Plzeň. Jenom pro majitele permanentek do sektoru A2 a pro držitele vstupenek do téhož sektoru z utkání proti Slavii Praha proběhne předprodej lístků na Plzeň už ve středu 25. září. Uskuteční se bez čekání a front od 14:00 do 17:00 hodin ve Fanshopu pod novou tribunou. Každý majitel vstupenky či permanentky ze sektoru A2 bude moci zakoupit maximálně pět vstupenek,“ upřesnil Tulis.

Jak získat vstupenky na duel proti Viktorii Plzeň?

- předprodej vstupenek pro majitele permanentek do sektoru A2 a majitele vstupenek z utkání proti Slavii Praha do sektoru A2 proběhne ve středu 25. září od 14:00 do 17:00 hodin ve Fanshopu pod novou tribunou - on-line nákup vstupenek prostřednictvím internetové sítě Ticketportal, který bude zahájen od středy 25. září od 10:00 hodin. První den prodeje budou k dispozici pouze vstupenky do nekrytých sektorů a do spodních řad tribun. Vstupenky lze vyzvednut a uhradit na jednotlivých prodejních místech Ticketportalu nebo na základě vytištěného voucheru s příslušným čárovým kódem, který lze uplatnit na stadiónu v Jiráskově ulici a to pouze u vstupu č. 6
- fyzický předprodej vstupenek do všech sektorů stadiónu bude probíhat tradičně ve čtvrtek 26. září v klubovém Fanshopu pod novou tribunou od 13:00 do 17:00 hodin.
- pokud do té doby nebudou všechny volné vstupenky vyprodány, tak budou k dispozici v den utkání na všech pokladnách stadiónu, který své brány otevře v 18:45 hodin

Zaujal Vás tento článek? Posílejte nám svoje názory i podněty na ! Těšíme se na ně.

Vložil: Redaktor KL