Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

FC Vysočina: Na Plzeň půjdou do prodeje jen 2 tisíce lístků

25.09.2013
FC Vysočina: Na Plzeň půjdou do prodeje jen 2 tisíce lístků

Autor: profimedia.cz

Popisek: Fotbal, ilustrační foto

Do Jihlavy zavítá český ligový mistr a účastník prestižní Ligy mistrů, mančaft prošpikovaný reprezentanty a výraznými osobnostmi. FC Vysočina bude hrát proti týmu trenéra Pavla Vrby, matadora Pavla Horvátha a exjihlavského kapitána Stanislava Tecla.

Utkání proti Viktorii Plzeň proběhne tento pátek 27. září od 20:15 hodin. Novinkyvysocina.cz informoval o podrobnostech k prodeji vstupenek mluvčí jihlavského klubu Miroslav Fuks.

Zájem o tento dlouho očekávaný a atraktivní duel výrazně převyšuje čtyřtisícovou kapacitu stadiónu v Jiráskově ulici. „Jednotné vstupné na zápas proti Viktorii Plzeň činí 150 Kč. Už nyní, kdy nebyla prodaná jediná vstupenka na páteční zápas, registrujeme enormní zájem fanoušků. Čelíme mnoha dotazům a žádostem o blokaci či objednávku vstupenek, které samozřejmě odmítáme. Jedinou možností zakoupení vstupenek bude předprodej v sídle klubu či prostřednictvím sítě Ticketportal. Do prodeje přitom půjde jenom necelých 2.000 lístků,“ informoval Miroslav Fuks.

Někteří fanoušci však přeci jenom výhodu mít budou. „Velice nás mrzí nepříjemnosti, které naše fanoušky a dlouholeté permanentkáře v sektoru A2 provázely při posledním duelu proti Slavii Praha. Byli vystaveni konfrontaci s akcí slávistického kotle a byli nedobrovolně vtaženi do nutného bezpečnostního opatření naší pořadatelské agentury. Zároveň jsme všichni už po několikáté zaplatili daň za nepřipravenost našeho stadiónu a nikterak lákavou podobu sektoru pro hostující příznivce. Jménem vedení klubu bych se chtěl fanouškům FC Vysočina omluvit za toto nepohodlí a okolnosti spojené s bezpečnostním zvládnutím posledního zápasu. Rád bych nejen tuto problematiku osobně rozvinul na diskusním setkání s fanoušky, které se uskuteční tento čtvrtek 26. září od 18:00 hodin ve VIP Standard zázemí našeho stadiónu (rohový objekt tribuny naproti bazénu). Všechny naše příznivce na něj srdečně zvu,“ zdůraznil ředitel klubu Zdeněk Tulis.

Informoval i o další formě omluvy pro fanoušky ze sektoru A2: „Rozhodli jsme se nabídnout jim možnost přednostního zakoupení tolik žádaných vstupenek na utkání proti Viktorii Plzeň. Jenom pro majitele permanentek do sektoru A2 a pro držitele vstupenek do téhož sektoru z utkání proti Slavii Praha proběhne předprodej lístků na Plzeň už ve středu 25. září. Uskuteční se bez čekání a front od 14:00 do 17:00 hodin ve Fanshopu pod novou tribunou. Každý majitel vstupenky či permanentky ze sektoru A2 bude moci zakoupit maximálně pět vstupenek,“ upřesnil Tulis.

Jak získat vstupenky na duel proti Viktorii Plzeň?

- předprodej vstupenek pro majitele permanentek do sektoru A2 a majitele vstupenek z utkání proti Slavii Praha do sektoru A2 proběhne ve středu 25. září od 14:00 do 17:00 hodin ve Fanshopu pod novou tribunou - on-line nákup vstupenek prostřednictvím internetové sítě Ticketportal, který bude zahájen od středy 25. září od 10:00 hodin. První den prodeje budou k dispozici pouze vstupenky do nekrytých sektorů a do spodních řad tribun. Vstupenky lze vyzvednut a uhradit na jednotlivých prodejních místech Ticketportalu nebo na základě vytištěného voucheru s příslušným čárovým kódem, který lze uplatnit na stadiónu v Jiráskově ulici a to pouze u vstupu č. 6
- fyzický předprodej vstupenek do všech sektorů stadiónu bude probíhat tradičně ve čtvrtek 26. září v klubovém Fanshopu pod novou tribunou od 13:00 do 17:00 hodin.
- pokud do té doby nebudou všechny volné vstupenky vyprodány, tak budou k dispozici v den utkání na všech pokladnách stadiónu, který své brány otevře v 18:45 hodin

Zaujal Vás tento článek? Posílejte nám svoje názory i podněty na ! Těšíme se na ně.

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace