Skladnice postupně nakradla drogistické zboží za 200 tisíc
17.01.2014
Foto: archiv
Popisek: Peníze
KRIMI Pětačtyřicetiletá žena z Jihlavy jako skladová dělnice společnosti, která prodává drogistické zboží, odcizila vloni v době od března do listopadu ze skladu v obci u Jihlavy různé drogistické zboží a kosmetiku v celkové hodnotě 200 tisíc korun.
Případ policisté prověřovali od loňského prosince, a to na základě přijatého trestního oznámení, které se týkalo podezření na krádež zboží ve skladu. Informovala o tom policejní mluvčí Jana Kroutilová.
Policisté provedli šetření a prověřování případu převzali kriminalisté oddělení hospodářské kriminality. Na základě provedeného šetření zjistili, že trestné činnosti se dopouštějí zaměstnanci poškozené společnosti a následně se jim podařilo ustanovit i dvě podezřelé ženy.
Kriminalisté shromáždili důkazy, na základě kterých sdělili pětačtyřicetileté ženě podezření ze spáchání trestného činu, i druhé pachatelce, jednačtyřicetileté ženě, již policejní komisař sdělil podezření ze spáchání přečinu krádeže. Pachatelky odcizené zboží postupně prodávaly dalším náhodným osobám a peníze používaly pro vlastní potřebu.
Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh, v koši určitě neskončí! Na vaše unikátní zážitky čekáme na , do předmětu napište Příběh.
Vložil: Redaktor KL