Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Filmové stopy

Filmové stopy

Zajímá vás, jak teď vypadá fabrika z filmu Marečku, podejte mi pero? Každý druhý víkend nový film

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

Zmizelí Češi

Zmizelí Češi

René Flášar pátrá po osudech zmizelých, kteří se již dávno ztratili i z policejních svodek

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Získali jsme soukromý vzkaz. Jak komunikuje člen LIDEM s Karolínou Peake?

06.08.2013
Získali jsme soukromý vzkaz. Jak komunikuje člen LIDEM s Karolínou Peake?

Autor: PL

Popisek: Karolína Peake

O tom, že předsedkyně LIDEM a bývalá Véčkařka Karolína Peake má problémy s komunikací, špitají téměř všichni ptáčci v okolí Poslanecké sněmovny. Že je situace o mnoho horší, o tom se Krajské Listy.cz přesvědčily na vlastní oči.

Jak opakovaně informovaly ParlamentníListy.cz, bývalá vicepremiérka Nečasovy vlády Karolína Peake má problémy s komunikací především dovnitř své strany. I poslanci jejího útlého týmu (nyní má LIDEM pouhých pět poslanců) si opakovaně stěžují, že se s nimi nikdo nebaví.

O to horší je pro některé poslance situace, která nastala v posledních týdnech. „Ona se Karolína ale naprosto s nikým nebaví, naprosto nekomunikuje, snad vyjma toho Kotrby, ze kterého ale měli vždycky všichni srandu, protože jediné, čím se chlubil, je, že dělá práva," řekla jedna z poslankyň naší redakci. „A měl extrémní mindrák z toho, že musí chodit nakupovat do samoobsluhy a normálních obchodů, protože chtěl mít nálepku boháče z Pařížské ulice. Takže když musel pro máslo a mléko, bylo to hotové drama,“ dodala s úsměvem," uvedly PL před dvěma týdny.

Mlčí a mlčí

Krajské Listy.cz byly upozorněny jedním ze čtenářů na další podivný čin. „Podívejte se na oficiální profil LIDEM na Facebooku, kde uvidíte, že členové strany, zřejmě proto, že nemají jinou cestu, píšou Karolíně Peake, co všechno podniknuli, a to rovnou do vzkazů na stránce! Je vidět, že je to fakt marný, mějte se," napsal naší redakci čtenář DisLike.

Co přesně měl pisatel na mysli? Pokud se podíváte na profil LIDEM, který je jinak evidentně pečlivě doplňovaný a patří k těm lepším na naší politické scéně, uvidíte takzvaný vzkazník. Do něj píší lidí své názory. Pozitivní, ale především negativní. Výjimku v tomto prostoru tvoří text od Václava Pištory - starý jen několik desítek hodin.

Pištora, zjevně nový člen LIDEM, v něm popisuje svou snahu o vylepšení situace v Ústeckém kraji.

Díky? Asi není za co

„Od minulého měsíce se jako člen LIDEM - liberální demokraté snažím přispět ke zlepšení situace v oblasti nezaměstnanosti UL kraje formou přilákání nových investorů do průmyslové zóny Triangle na Mostecku. Rovněž se zasazuji o odstranění byrokratických překážek, které v minulosti odradily zahraniční výrobní společnosti od investic v průmyslových zónách Triangle a Joseph na severu Čech," uvádí mladík. V jednotlivých bodech pak důkladně vypisuje, co všechno zažil, s kým jednal a jaké jsou výsledky.

A jak byla oceněna jeho urputná snaha? Nulovým počtem zdvižených palců. A reakce Karolíny Peake, předsedkyně LIDEM? Hádejte, můžete jednou…

Zaujal Vás tento článek? Posílejte nám svoje názory i podněty na ! Těšíme se na ně.

 

Vložil: Zdeněk Svoboda

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace