Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Volba prezidenta

Volba prezidenta

Z 9 statečných, ucházejících se o Pražský hrad, zbyli 2; čeká nás druhé kolo

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Divoký sever. Zmizela další… Tentokráte se hovoří rovnou o satanovi a její maminka umírá strachy

11.02.2017
Divoký sever. Zmizela další… Tentokráte se hovoří rovnou o satanovi a její maminka umírá strachy

Autor: TV Prima / repro

Popisek: Dana Puchmeltrová: Její maminka a reportérka TV Prima si prohlížejí fotky zmizelé ženy

KRIMI Případ dvanáctileté Míši z Ústí, která zmizela již před měsícem, je dostatečně známý. Za velmi záhadných okolností zmizela ale i 35letá žena ze sousedního Mostu. Naposledy ji viděli 26. ledna. Muž, pro kterého pracovala, jí měl podle rodiny tvrdit, že si pro ni přijde satan. Dana Puchmeltrová se pak nedlouho na to ztratila. Televize Prima zmapovala její příběh.

Chtěla začít nový život. Proto Dana Puchmeltrová odešla pracovat jako ošetřovatelka do Německa. Jenže podle rodiny tam štěstí nenašla. Že se trápí, prý bylo evidentní. „Pak už odtamtud volala a plakala,“ řekla televizi Prima Irena Palkosková, matka zmizelé ženy. „Byla nešťastná, chtěla jet domů, ale protože si chtěla dokázat, že to zvládne, tak říkala, že tam vydrží,“ řekla televizi Prima Lucie Chocholoušková, neteř zmizelé ženy.

Jsi čarodějnice, řekl jí muž, o kterého se starala 

S tím, co Dana v Německu zažívala, rodinu evidentně nechtěla trápit, a tak se příliš nesvěřovala.  Z toho, co ale řekla o handicapovaném muži, o kterého se jako pečovatelka starala, mrazí. „Ten jí řek, že je čarodějnice a že si pro ni přijde satan. A že když jí zavolá někdo, kdo bude mít tři šestky, tak že je to znamení,“ řekla televizi Prima Danina maminka. 

Zmizelá Dana, foto Policie ČR

Pro rodinu Dany ale právě tohle bylo znamení, přemluvit ji, aby pracovní poměr ukončila a vrátila se domů. „Ten obrázek asi nikdy nezapomenu, otevřela jsem dveře a ona normálně plakala jak malý dítě a klepala se a říkala: já jsem se tak bála, že se nedostanu domů,“ dodala ještě Irena Palkosková.

Pořád se něčeho bála 

Jenže v psychické pohodě prý 35letá žena nabyla ani, když se po návratu ze zahraničí nastěhovala ke své matce. „Pořád se něčeho bála, telefony schovávala, že ji někdo odposlouchává, notebook,“ popsala paní Palkosková. Když pak vyrazila první den do nové práce, zmizela. Od té doby ji rodina i policisté hledají. „Nechala mi tu lísteček a tam napsala, do 20 hodin že je doma,“ dodala ještě maminka.

Jenže už nepřišla. U ženy, která prý v minulosti o každém svém zpoždění dávala vědět, je to podivné. Zmizela Dana Puchmeltrová, protože sama chtěla? Nebo za tím někdo stojí? Souvisí její zmizení s pobytem v Německu? Její matka si přeje jediné, aby se vrátila. Dana bude mít za pár dní narozeniny. Rodina by je s ní ráda oslavila. Pohřešovaná žena je velmi pohledná, má výrazné rty a celoročně nosí sluneční brýle, pokud o ní máte jakékoli informace, volejte 158.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na .                     

Vložil: Anička Vančová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace