Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Volba prezidenta

Volba prezidenta

Z 9 statečných, ucházejících se o Pražský hrad, zbyli 2; čeká nás druhé kolo

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Nově připravovaný film Bony a klid II Víta Olmera

23.01.2014
Nově připravovaný film Bony a klid II Víta Olmera

Autor: VV

Popisek: Radek John má k vínu vztah už dlouho. Také proto se jeho dcera vdávala ve vinařském kraji.

V úterý 21. ledna proběhlo v budově Městské knihovny v Děčíně setkání tvůrců filmu Bony a klid II. Do Děčína přijeli režisér Vít Olmer, Simona Chytrová a Roman Skamene, který se představil i v roli moderátora. Návštěvníci na pódiu přivítali mezi sebou také scénáristu a čestného předsedu VV Radka Johna, poslance Parlamentu ČR Davida Kádnera a komunálního politika Věcí veřejných Otu Dračku.

Publikum mělo možnost se poprvé seznámit s ukázkami z nově připravovaného filmu Bony a klid II režiséra Víta Olmera. Téma i obsah filmu kopíruje podle autorů současnou politickou situaci v ČR, proto bylo klíčovým tématem debaty srovnání obsahu filmu se skutečností. Čestný předseda VV Radek John, autor scénáře k původnímu filmu Bony a klid, odpovídal na otázky publika týkající se aktuální politické situace a také zkušeností z období angažmá ve vládě Petra Nečase.

Množství dotazů směřovalo také na současnou vnitřní situaci ve straně Věci veřejné, nadcházející volební konferenci a plánům do budoucna. Čestný  předseda strany zdůraznil, že na ministerstvech, kde pracovali ministři za Věci veřejné, nedošlo nikdy k rozkrádání veřejného majetku či korupčním kauzám a zároveň připomněl občanům Děčína, že jen na nich záleží, komu dají důvěru ve volbách.

Přítomní panelisté na závěr debaty prozradili, že toto setkání nebylo ojedinělé, ale že  v podobném složení postupně vyrazí za všemi občany v České republice.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh, v koši určitě neskončí! Na vaše unikátní zážitky čekáme na , do předmětu napište Příběh.

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace