Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Filmové stopy

Filmové stopy

Zajímá vás, jak teď vypadá fabrika z filmu Marečku, podejte mi pero? Každý druhý víkend nový film

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho komentátora

Vycházející české hvězdy

Vycházející české hvězdy

Je jim sotva přes dvacet, přesto již nastartovaly raketovou kariéru

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

(P)alba Thomase Landerse

(P)alba Thomase Landerse

Hodně tvrdý rock, metal, občas i o krapet měkčí rock... Příběhy, koncerty, desky

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Polijí vás benzínem, svážou ruce a nohy, že se nemůžete pohnout, mlátí vás do hlavy železnou tyčí. Čtyři rány a pak... Uslyšíte cvaknutí zapalovače. Prý si to cikán vymyslel, tvrdí útočníci

09.01.2017
Polijí vás benzínem, svážou ruce a nohy, že se nemůžete pohnout, mlátí vás do hlavy železnou tyčí. Čtyři rány a pak... Uslyšíte cvaknutí zapalovače. Prý si to cikán vymyslel, tvrdí útočníci

Autor: FTV Prima

Popisek: Napadený muž, kterého prý čtyři útočníci dokonce polili hořlavinou

KRIMI Brutální napadení, které mohlo skončit i vraždou, vyšetřují policisté na Děčínsku. Čtyři muži tam měli mučit svého romského souseda. Agresoři měli napadeného mučit asi dvacet minut, a dokonce ho polít hořlavinou. Televizi Prima se s napadeným mužem podařilo natočit rozhovor. Popsal jí, jakou hrůzu si musel vytrpět.

Je to děsivá představa! Ruce a nohy svázané, takže se nemůžete pohnout. Tupé rány do hlavy, při nichž se vám začíná rozostřovat vidění. A co je ještě děsivější, slyšíte cvakání zapalovače. Útočníci vás jen chvíli předtím polili benzínem. To je ve stručnosti výčet okamžiků hrůzy, které měl zažít napadený muž.

„Zavázali mi levou nohu lanem, on držel to lano, pak přišel ten druhý, zavázal milepicí páskou ruce a třetí měl tu železnou tyč a tou mě mlátil po hlavě,“ řekl televizi Prima napadený muž. Pak ukazuje zašitou ránu na hlavě a tyč. „Tahle tyč, a ještě s tím úhybem, a s tím mě mlátil. Asi čtyřikrát po hlavě. Kdyby praštil ještě jednou, tak už tady nejsem,“ dodal.

Prý jak se pálí černoch

Brutálně zmlátit měli svoji oběť čtyři muži. Dva z nich mají být bratři, kteří bydlí stejně jako napadený v Jiříkově. Napadený tvrdí, že je rozzuřilo, když jim vzal kola od auta a schoval je na jejich pozemku. Prý to udělal z legrace. „Sranda, aby je hledali. A oni si mysleli, že jsem je chtěl ukrást,“ řekl.

Agresoři měli napadeného mučit asi dvacet minut, a dokonce ho polít hořlavinou. „Já byl celý politý benzínem. Kdyby škrtl ten zapalovač, tak mě podpálí. Ale on ten zapalovač… nějak byl nervózní, že to nechytá,“ líčil událost a dodal: „A ještě řekli: víš, jak se pálí černoch? Já brečel, protože jsem měl strach, a nějak se mi podařilo utéct. Nemohl jsem utíkat, ještě jsem měl lano na noze. Podlamovala se mi kolena. Neviděl jsem pořádně, protože jsem byl omráčen z té rány.“

Sousedé to vidí jinak

Obyvatelé domu, u kterého se mělo napadení odehrát, mají na průběh události zcela odlišný názor. „Cikán tady kradl, oni ho odsud vyhodili a on si vymyslel takový nesmysl. Jak oni to nafoukli,“ řekla televizi Prima manželka údajného agresora. Proč má ale napadený rány na hlavě? „No, to má, protože oni ho vlastně svázali a on asi dvakrát spadl na zem,“ vysvětlila televizi Prima.

„Byly zadrženy čtyři osoby. Policejní komisař sdělil těmto osobám obvinění pro trestný čin vraždy ve stadiu pokusu. Byl podán návrh na vzetí obviněných do vazby, který ovšem soudce neakceptoval a vyšetřování probíhá na svobodě,“ řekla k případu policejní mluvčí Ústeckého kraje Veronika Hyšplerová. Reportéři Primy chtěli mluvit i s obviněnými, manželka jednoho z nich ale tvrdila, že nejsou k zastižení.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace