Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Drzý zloděj hlásil odcizení kola, které sám předtím ukradl

02.04.2014
Drzý zloděj hlásil odcizení kola, které sám předtím ukradl

Autor: wikimedia.org

Popisek: Policie, ilustrační foto

KRIMI Až na tři roky může jít do vězení 24letý muž, který odcizil v Sobědruhách jízdní kolo. Po cestě do Krupky si povšiml kola opřeného u hospody, a protože se mu nechtělo jít pěšky, tak ho ukradl. Následně bicykl přestříkal jinou barvou a měl v úmyslu si ho ponechat.

Když ho ale nechal chvíli bez dozoru, někdo mu ho taky odcizil. Muž byl natolik drzý a hloupý, že šel na městskou policii oznámit, že mu neznámý pachatel odcizil jeho jízdní kolo. Vůbec mu zřejmě nevadilo, že ho sám získal krádeží. Informoval o tom policejní mluvčí Daniel Vítek.

Nakonec se i díky městským strážníkům z Krupky podařilo zamotaný případ objasnit. Kolo bylo zajištěno u nezletilého chlapce, který ho prvnímu zloději odcizil. Bicykl policisté předali právoplatnému majiteli, kterého vůbec nebylo snadné najít, protože krádež neoznámil.

Nejhůř zřejmě dopadne 24letý muž, který byl v loňském roce podmínečně odsouzen. Hodnota kola sice byla vyčíslena jen na 200 korun, vzhledem k jeho trestní minulosti se ale na jeho jednání pohlíží jako na trestný čin krádeže, ze kterého už mu policisté sdělili podezření. Teď už bude záležet jen na rozhodnutí soudce, zda ho uzná vinným a jaký trest mu uloží.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh, v koši určitě neskončí! Na vaše unikátní zážitky čekáme na , do předmětu napište Příběh

Vložil: Redaktor KL

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace