Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Volba prezidenta

Volba prezidenta

Z 9 statečných, ucházejících se o Pražský hrad, zbyli 2; čeká nás druhé kolo

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Probíhá pokus o rekord v počtu lidí telefonujících z mýdlové bubliny

08.11.2013
Probíhá pokus o rekord v počtu lidí telefonujících z mýdlové bubliny

Autor: techzone.cz

Popisek: Mobilní telefon, ilustrační foto

ČEZ se pokouší v Ústeckém kraji překonat světový rekord v počtu lidí telefonujících z mýdlové bubliny. Do Ústí nad Labem, Děčína a Teplic jede světového rekordmana a profesionálního bublináře Matěje Kodeše, který vystoupí v rámci regionální roadshow.

Roadshow je organizována u příležitosti spuštění nového operátora Mobil od ČEZ, který vstoupil na trh v polovině letošního října. Během svého vystoupení se Matěj Kodeš pokusí překonat světový rekord v počtu lidí telefonujících v mýdlové bublině.

Kouřové bubliny, bublinové krychle, hvězdy a další bublinové efekty

Po úvodním stanovení rekordu, jeho schválením agenturou Dobrý den a zanesení do České knihy rekordů budou postupně probíhat pokusy o jeho překonání. Ty se uskuteční v každém z dvanácti měst v ČR, ve kterém se bude vystoupení konat.

„Světový rekord se pokusíme vytvořit ve více městech. O tom, kde nakonec nejlepšího výsledku dosáhneme, rozhodnou sami návštěvníci akce, kteří se do bublinářské show zapojí,“ komentuje akci Alan Svoboda, ředitel divize obchod ČEZ.

V rámci svého vystoupení předvede Matěj Kodeš profesionální show, během které uvidí návštěvníci například kouřové bubliny, bublinové krychle, hvězdy a další bublinové efekty. Jako součást bublinářské show bude pro zájemce připraven workshop, na kterém se mohou naučit celou řadu triků, včetně receptů na namíchání vlastní bublinové směsi.

Žádné skryté chytáky, slibuje ČEZ

Na závěr proběhne pokus o překonání samotného rekordu, který spočívá v zavření co největšího počtu volajících lidí do mýdlové bubliny. A zde je prostor pro všechny ze severu Čech. Čím víc jich přijde, tím spíš se povede, že světový rekord bude vytvořen v Ústeckém kraji.

"Symbolika bublin byla zvolena proto, že jsou průhledné, stejně jako jednoduchá koncepce služeb Mobilu od ČEZ. Jeden základní tarif a čtyři doplňkové balíčky. Žádné skryté chytáky nebo závazky a povinné poplatky - platíte jen za to, co opravdu využijete. Každý z rodiny si najde svůj mix služeb. Navíc za velmi výhodné ceny," uvedla Soňa Holingerová. 

Města a termíny pokusů o rekord

Ústí nad Labem, 7. 11. 2013, Obchodní centrum Forum, 13:00 - 18:00
Děčín, 8. 11. 2013, Nákupní park Děčín, 13:00 - 18:00
Teplice, 10. 11. 2013, Obchodní centrum Olympia, 11:00 - 18:00

Zaujal Vás tento článek? Posílejte nám svoje názory i podněty na ! Těšíme se na ně.

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace