Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Litoměřické výstaviště otevřelo své brány. Až do neděle se koná Tržnice Zahrady Čech a výstava Bydlení

07.04.2017
Litoměřické výstaviště otevřelo své brány. Až do neděle se koná Tržnice Zahrady Čech a výstava Bydlení

Autor: litomerice.cz

Popisek: Zahrada Čech v Litoměřicích

První jarní akce na výstavišti přilákala již v samém úvodu tisíce návštěvníků. Ihned po otevření bran výstaviště zaplnili areál příchozí nejen z Litoměřic. „Jezdím sem každoročně ve stejnou dobu. Stánkaři jsou usměvaví, květiny čerstvé a stánky mají co nabídnout. To se mi líbí,“ prozradila Anežka Veselá z Ústí nad Labem.

Spojené výstavy Tržnice Zahrady Čech a Bydlení na Zahradě Čech připravily návštěvníkům oblíbený tradiční sortiment, jako je sadba, květiny, cibuloviny, zahradní nářadí, zahradní technika, zahradní nábytek, hnojiva, postřiky, potraviny nebo přírodní léčiva. Letos jej obohatí také nábytek, bytové doplňky, vybavení koupelen, kuchyní, dekorační prvky, domácí potřeby a další. Návštěvníci tu naleznou vše, co je spojeno se zahradou a vybavením domácnosti.

Zahrada Čech

Výstavy probíhají až do 9. dubna, otevřeno je denně od 9 do 17 hodin. „I letos dodržujeme rozdělení pavilonů a venkovního prostoru na jednotlivé segmenty. Vrchní část výstaviště patří převážně zelenému rostlinnému materiálu, zahradnímu nářadí a sekačkám. INFOSTÁNEK Zahrady Čech a PRVNÍ POMOC jsme pro návštěvníky umístili hned vedle pavilonu A u vstupu z ulice Českolipské,“ přiblížila organizaci areálu Michaela Mokrá ze společnosti Zahrada Čech, s. r. o.

Zahrada Čech

V pavilonu A je připravena expozice jarní a velikonoční inspirace, prodejci farmářských produktů, stánek časopisu Zahrádkář, expozice firmy KOPA a dalších prodejců. Pavilon B nabízí tradičně zelený rostlinný materiál, pavilon C řemeslnou dílnu a přízemí pavilonu D letos využívá Cech instalatérů. Pavilon H se opět proměnil v ráj všech gurmánů. Pavilonu G stejně jako pavilony S a NS potěší všechny zájemce o bytový interiér, zahradní techniku či nářadí. Pavilon T se proměnil v minizoo drobného domácího zvířectva.

Zahrada Čech

Na venkovní ploše nabízí řada prodejců různorodý sortiment. Oblíbený bar na vodě - BAR ZAHRADY ČECH láká k příjemnému posezení u lahodné kávy a další občerstvení je rozmístěno v ostatních částech areálu. „Na všechny dny jsme připravili VELIKONOČNÍ MUZIKÁLOVOU NADÍLKU, bohatý kulturní program. Každý den vystoupí na pódiu interpreti ze známého muzikálu a zazpívají ty největší hity,“ dodala Michaela Horká.

Stalo se u vás něco, co by měli ostatní vědět? Napište na .

Vložil: Redaktor KL

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace