Vysokoškolské tituly jsou už zbytečné a chození do školy často nemá vůbec cenu, řekl na radiu Impuls ředitel společnosti SCIO Ondřej Šteffl. Jednou z cest je podle něho individualizace školství.
03.07.2014
celý článek »
Ředitel společnosti Scio Ondřej Šteffl se v pořadu Hydepark vyjadřoval k tomu, zda škola ztrácí svůj základní smysl, připravit žáky na jejich budoucí život. Je zastáncem toho, aby děti chodily do škol ...
18.06.2014
celý článek »