Měli je, ale skončili s nimi. Před třemi roky na návrh bývalé vedoucí bytového fondu. Dnes je situace jiná. Sami obyvatelé po domovnících volají a město chce správu domů řešit. Novým domovníkům by se revanšovalo ...
22.04.2013
celý článek »
Město prodalo, ve dvou vlnách privatizace bytového fondu, téměř všechny byty, které vlastnilo. První vlna prodeje městských bytů se konala v devadesátých letech, druhá vlna před několika lety. Nyní má ...
12.02.2013
celý článek »