Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
MFF Karlovy Vary 2019

MFF Karlovy Vary 2019

Hvězdy, hvězdičky, róby, filmy i drsná kritika

Na vlastní kůži

Na vlastní kůži

Ivan Břešťák dělal krimi na Nově, má na kontě 1 200 reportáží. Nyní se vydává pro Krajské listy.cz tam, kam se bojí i benga

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Vycházející české hvězdy

Vycházející české hvězdy

Je jim sotva přes dvacet, přesto již nastartovaly raketovou kariéru

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturního redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Filmové stopy

Filmové stopy

Zajímá vás, jak teď vypadá fabrika z filmu Marečku, podejte mi pero? Reportáže z míst, kde se natáčely kinohity

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Slavná zpěvačka v domově pro seniory. S návštěvníky hovoří přes řetízek; aby neviděli, co má na sobě

28.12.2017
Slavná zpěvačka v domově pro seniory. S návštěvníky hovoří přes řetízek; aby neviděli, co má na sobě

Autor: Facebook

Popisek: Yvetta Simonová v říjnu 2017 na Pražském Hradě, kde získala ocenění od prezidenta. Na snímku spolu s dalším oceněným, Štefanem Margitou

Jestli se o některé české celebritě skutečně dá říci, že je nestárnoucí, pak to platí o velké pěvecké legendě Yvettě Simonové. Těžko se dá věřit tomu, že jí příští rok již bude devadesát let. Na rozdíl od podobných, stále výtečně vypadajících kolegyň, ovšem netvrdí, že za svůj vzhled vděčí genům a pozitivní náladě. Naopak. Popisuje, že každé ráno musí cvičit, i když se jí vůbec nechce, a na pleť si nejméně třikrát týdně aplikuje pleťovou masku. Kvůli tomu pak k sobě domů nemůže nikoho pustit a s návštěvami komunikuje jen přes řetízek.

Stále skvěle vypadající dáma účinkuje již šedesát let. A její fanoušci jí po celou dobu zůstávají  věrni, pokud ji ovšem přežijí. Její mimořádnou oblibu dokazuje i to, že si ji v rámci projektu Ježíškova vnoučata přáli vidět mnozí senioři, například v Domově pro seniory v Rakovníku.   Radiožurnál jim toto přání splnil a při té příležitosti natočil s legendou české populární hudby velmi zajímavý rozhovor. Mimo jiné v něm prokázala nejen velký smysl pro humor, ale také mimořádně dobrou paměť. 

Paní  Chladilová

Yvetta Simonová například prozradila, kdo ji dal dohromady s jejím nejvýznamnějším pěveckým partnerem Milanem Chladilem.  Byl to známý moderátor Vladimír Dvořák, který uváděl pořady s orchestrem  Karla Vlacha. Napadlo ho, aby oba zpěváci zazpívali duet  Až budeš má a od té doby  spolu  vystupovali, než Milan Chladil předčasně zemřel. Přesto jejich spolupráce trvala mnoho let a na naší hudební scéně se poté již podobně výjimečné a úspěšné duo znovu neobjevilo. Mnozí fanoušci se dokonce domnívali, že k sobě patří i v soukromém životě a  Yvettu oslovovali „paní Chladilová“. Navíc bydleli ve stejném domě a často spolu prožívali i Vánoce. Což ovšem zpěvačku příliš netěšilo, protože  Milan je nenechal ani pořádně navečeřet.  Byl to člověk, který chvíli neposeděl. Na besedě znovu zdůraznila, že s Chladilem byli opravdu pouze kolegové a přátelé. „Nic víc, nic míň.“ 

Nepřežili mě

S humorem zavzpomínala i na své tři životní partnery, které ovšem s výjimkou Karla Vlacha nejmenovala. Pouze dodala: „Jo a byli vynikající, ze začátku.“ A vzápětí si pochvalovala: „No, nepřežili mě.“  Na  rozpadu svých manželství ovšem připustila i svůj podíl viny. Doma moc nevařila. Když se vrátila z koncertu, šla spát a druhý den nanovo zpívat. Nebo  musela ke krejčímu či kadeřníkovi. „Opravdu to bylo náročné. Ani ten novoroční oběd jsem nedělala  a zase jsme šli do restaurace. Já se docela nedivím těm mužským, že jim to časem přestalo vyhovovat. Protože každý potřebuje tu ženu k ruce,“ přiznala se smíchem.

 

Zázračný recept. Třikrát týdně!

S obdivuhodnou upřímností prozradila i tajemství  svého stále úžasného vzhledu a  kondice. „Každý ráno cvičím, je to nutný. Ale chce to lehnout si na tu podlahu. Mám takovou sestavu. A hned začínám kňourat (zpívat).“ K tomu, že stále zpívá, ji prý také často doženou finance. Ty potřebuje i proto, že pravidelně chodí ke kadeřníkovi, ale ne na masáže obličeje. To ji prý poradila Ljuba Hermannová, protože podle ní masáže vytahují kůži. Zato věří na masky na obličej: „Ale když někdo zazvoní, tak já jenom otevřu na ten řetízek a řeknu: Ježíš, tady mi to jenom dejte, já nejsem oblečená. No kdyby byl doma manžel, tak se zblázní, tak ho raní mrtvice, ale když jste sama doma, tak si můžete dělat masku třikrát týdně. No vypadáte příšerně, ale ten pocit, že jste to udělala pro sebe, ten je úžasnej,“ prozradila zázračný recept.

Válcuje vás život, úřady, politici? Zažili jste, nebo jste viděli něco, co by měli ostatní vědět? Pište, foťte, posílejte na .     

Vložil: Adéla Hofmanová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace