Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Zmizelí Češi

Zmizelí Češi

René Flášar pátrá po osudech zmizelých, kteří se již dávno ztratili i z policejních svodek

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Tereza Pergnerová pohřbila velký sen Michala Davida, i když před kamerou být neměla. Co se stalo?

01.08.2015
Tereza Pergnerová pohřbila velký sen Michala Davida, i když před kamerou být neměla. Co se stalo?

Autor: ČT

Popisek: Tereza Pergnerová v talk show Jana Krause Uvolněte se, prosím

I když se po poslední řadě VyVolených opět po největší průšvihářce českého showbyznysu slehla zem, o své peníze si rozhodně umí říct. Své o tom ví Michal David, kterému málem navždy pohřbila velký sen. Na mazaného Davida si ale ani ona nepřijde!

I když to vypadalo, že jí primácká reality show VyVolení znovu otevře dveře na české obrazovky, nakonec zůstalo pouze u ní, přestože odváděla výkony vpravdě bezkonkurenční. Málokterý z jejích kolegů by dokázal s takovou profesionalitou ‘ustát‘ až tříhodinové přímé přenosy, navíc se Tereza Pergnerová přece jen nakonec dokázala s přibývajícími lety přehrát z rozjívené puberťačky ve spolehlivou moderátorku, které diváci její slova uvěří. Přesto se s koncem poslední řady show opět po ní před Vánoci roku 2013 jakoby slehla zem. Rozhodně to ale neznamená, že by někdejší idol teenagerů neměl z čeho žít. O své peníze si totiž Tereza stále umí říct.

Tereza v době, kdy moderovala hitparádu ESO

Tereza v době, kdy moderovala hitparádu ESO

Davidovi udělala čáru přes rozpočet

Již hezkých pár let hitmaker Michal David sní o tom, že konečně zrealizuje svůj velký sen – plánovaný třetí díl úspěšné hudební komedie Discopříběh. Tlustou čáru přes rozpočet mu ale udělala právě Tereza, a to takovou, že to zpočátku vypadalo, že se nejspíš filmu nikdy nedočkáme. Kdyby šlo pouze o honorář za výkon před kamerou, byla by situace řešitelná, protože v případě hodně vzpurné hvězdy, mající nesmyslné požadavky, není nic jednoduššího než oslovit někoho jiného. Problém byl ale mnohem složitější – Pergnerová totiž zdědila autorská práva na scénář, který napsal společně s režisérem Jaroslavem Soukupem její zesnulý otec Eduard Pergner.

Ve čtvrté řadě VyVolených na podzim roku 2013

Ve čtvrté řadě VyVolených na podzim roku 2013

Práva jsou drahá legrace

Když se David pokusil s Pergnerovou domluvit, pořádně si naběhl. Řekla si totiž o částku, kterou si ani jeden z nejbohatších mužů českého showbyznysu prý nemůže dovolit. „Mohu říct, že to bylo v řádu milionů korun. A to jsme nebyli schopní splnit,“ postěžoval si Blesku Michal David, který není zvyklý na neúspěch. Tereza se k tomu odmítla vyjádřit podobně jako ke svému soukromí. Kdysi populární hvězda hudební hitparády ESO se proměnila v ženu v domácnosti, pečuje o děti Natálku a Samuela, dva psy, osm koček a papouška. A její přítel Jiří Chlebeček se musí starat, i když jeho příjmy zdaleka nejsou pro rodinný rozpočet rozhodující. Práv po slavném a úspěšném otci, které vynášejí slušné peníze, totiž naštěstí Tereza zdědila mnohem víc. Na Davida si ale ani ona nepřijde, takže film nakonec přece jen bude. Jenom se bude jmenovat jinak – místo Discopříběhu III se prý můžeme těšit na Decibely lásky.

Čtěte také:

Za hodinu práce chce populární muzikant 300 tisíc plus DPH a náklady na dopravu. Kdo je tak nenažraný? Budete zírat!

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace