Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Olympiáda v Koreji

Olympiáda v Koreji

Přibývají medaile, odehrávají se tu dramata,a to nejen sportovní.

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Za odtah vozidla v Příbrami zaplatíte až 1300 korun

12.03.2014
Za odtah vozidla v Příbrami zaplatíte až 1300 korun

Autor: en.wikipedia.org

Popisek: Volkswagen golf

Ředitel Technických služeb Příbram Pavel Mácha předložil do jednání rady města materiál, který stanovil maximální ceny za nucené odtahy osobních automobilů na území města Příbram a za služby parkovišť sloužících ke střežení takto odtažených automobilů.

Na základě Zřizovací listiny Technických služeb města Příbrami platné od 1. 1. 2014 jsou poplatky za odtah motorových vozidel předmětem hlavní činnosti. Ceny zůstávají stejné, ale budou osvobozeny od DPH,“ vysvělil starosta Příbrami Pavel Pikrt (ČSSD).

Maximální cena za jeden úplný nucený odtah osobního automobilu činí 1 300,- Kč. Maximální cena za jeden neúplný nucený odtah osobního automobilu činí 650,- Kč. Maximální cena za parkování a střežení odtaženého osobního automobilu činí 50,- Kč za první dvě hodiny, za první den 100,- Kč a za každý další i započatý den pak 200,- Kč.

Za úplný nucený odtah je považován takový odtah, pokud je auto fyzicky přemístěno na odtahové parkoviště. „Kolikrát se stane, že odtahová služba vyjede pro označené a nahlášené vozidlo, ale mezi tím se majitel k vozu dostaví. V takovém to případě je majiteli vozu účtována pouze poloviční cena za neúplný odtah automobilu,“ doplnil ředitel TS Příbram Pavel Mácha.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh, v koši určitě neskončí! Na vaše unikátní zážitky čekáme na , do předmětu napište Příběh

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace