Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Dcera legendárního zpěváka si pořádně zavařila. Její dítě je plodem flirtu na jednu noc. „Chlapů mám plné zuby,“ prohlásila matka-samoživitelka. Tajnosti slavných

18.05.2015
Dcera legendárního zpěváka si pořádně zavařila. Její dítě je plodem flirtu na jednu noc. „Chlapů mám plné zuby,“ prohlásila matka-samoživitelka. Tajnosti slavných

Foto: Supraphon

Popisek: Zpěvačka Tereza Černochová otěhotněla náhodou jako nezkušená patnáctka a od otce své dcery Laury si pak vyslechla rázné NE

Bez muže, bez manažera, jen s dítětem, o které jeho otec nestojí. Tak dopadla dcera legendárního zpěváka, která konečně přiznala, že otěhotněla náhodně s člověkem, o kterém téměř nic nevěděla. Její život se tak proměnil v permanentní nejistotu.

Leckdo by předpokládal, že to v dnešní době spolehlivé antikoncepce a hrozby řady velmi nebezpečných nemocí snad ani není možné. A přesto je. Dokonce se to stalo dceři nezapomenutelného zpěváka, která již zdaleka není nezkušenou patnáctkou. Zpěvačka Tereza Černochová přiznala, že je její dcera Laura plodem jediné noci s člověkem, který rozhodně nebyl a ani není jejím partnerem. Jeho identitu však tají.

Milenec dítě nechtěl

„Otěhotněla jsem neplánovaně, navíc s člověkem, který nebyl mým partnerem,“ přiznala Tereza v rozhovoru pro časopis Betynka. Zjištění, že je těhotná, ji nejprve pořádně zaskočilo a důkladně prý zvažovala, zda si dítě nechat či nikoli. Situace byla o to složitější, že milenec na jednu noc s tím, aby dítě porodila, zásadně nesouhlasil. Řešila to s přáteli, a až poté naservírovala novinku svým nejbližším. „Když jsem to oznámila mámě, málem dostala infarkt!“ prozradila. Bylo jí totiž okamžitě jasné, že obě mají před sebou dlouhou řádku pořádně perných let.

Ženáč, nebo poseroutka?

Zpočátku se proslýchalo, že je zpěvaččiným neplánovaným ‘dárcem spermatu‘ jeden velmi známý tanečník, který je již delší dobu šťastně ženatý. Nyní to ale spíš vypadá, že důvodem Tereziny samoty je spíš její poněkud problematická povaha, kvůli níž náhodný milenec nenašel odvahu ke každodennímu společnému soužití. „Občas jsem nesnesitelná. Jelikož se pohybuji dost mezi chlapama, musely mi asi narůst trochu ostřejší rohy, takže když mi takzvaně bouchne kotel, tak to stojí za to. A to si myslím, že chlapi naprosto nesnášejí, ale co mám dělat?“ posteskla si v rozhovoru pro Rádio Impuls.

Na hledání partnera nemá čas ani náladu

Se situací už se Tereza smířila, tím spíš že již překročila třicítku, takže rozhodně má na mateřství věk. Dokonce se v jednom televizním rozhovoru nechala slyšet, že jí momentálně samota vůbec nevadí, protože má chlapů plné zuby. Identitu otce své dcery Laury však dál odmítá prozradit stejně jako to, zda je opravdu na všechno úplně sama, nebo jí Lauřin otec pomáhá alespoň finančně. „Myslím, že mu není lhostejné, že má někde svého potomka, ale je z toho překvapený a nemůže si na tu situaci zvyknout,“ naznačila, a dodala: „Já o něm vlastně mluvit nemůžu, protože si to nepřeje, a já to respektuju.“ Zda vůbec o malou Lauru její otec někdy projeví zájem, zůstává stále otázkou. Mnohem pravděpodobnější je ale prý možnost, že jednou Tereza konečně potká hodného chlapa, který bude mít i Lauru tak rád, že mu začne říkat táto.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace