Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Zmizelí Češi

Zmizelí Češi

René Flášar pátrá po osudech zmizelých, kteří se již dávno ztratili i z policejních svodek

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

DRSNÝ ŽIVOT Zoufalá matka bez peněz napsala ještě zoufalejší dopis Babišovi. A on?

08.04.2015
DRSNÝ ŽIVOT Zoufalá matka bez peněz napsala ještě zoufalejší dopis Babišovi. A on?

Autor: Hans Štembera

Popisek: Andrej Babiš s partnerkou Monikou

Velmi smutně a drsně popsala svůj osud nepodepsaná čtenářka a „přítelkyně" Andreje Babiše na sociální síti Facebook. Právě tam se totiž s ministrem financí rozhodla spojit, aby mu vykreslila své nehezké zážitky. Výsledek?

„Jsem matka 3 dětí, ale ráda bych se tu zmínila jen o dvou dětech (syn 16 let, dcera 12 let), na které jejich otec neplatí výživné 4.000,-Kč / měsíčně od 11 / 2008. K dnešnímu dní dlužná částka převyšuje 250.000,-Kč," uvádí pisatelka s podpisem J.N.

„Mohu zde říct, že jsem si brala slušného pracovitého člověka ze slušné rodiny, takže na mém výběru vhodného otce a manžela nebylo nic divného. Jediné, co mi může být kladeno za vinu, je to, že jsem neviděla do budoucnosti. Ten se, pro mě z dosud neznámého důvodu, přestal po 6-ti letech od svatby starat o rodinu v tom směru, že nedával peníze na domácnost, neplatil účty (hypotéku na dům, zálohy na energie apod.), dále k tomu začal nadmíru rodinu zadlužovat. Všechny dluhy, které za trvání manželství nadělal, musím do dnešní doby hradit já, kdy on oficiálně nic nevlastní a nikde nepracuje s tím, že je evidovaný na Úřadu práce," konstatuje dále.

Její dopis samozřejmě vzbudil veřejnost, jelikož Babišův profil na sociální síti Facebook sleduje více než 28 tisíc lidí. Zvláštní, že je to míň než na Twitteru, který, můžeme říci, Babiš v České republice opravdu proslavil. Ale dále. Dopis šéfovi hnutí ANO totiž nekončí.

„Otec mých dětí dnes dluží na výživném, jak jsem výše uvedla, cca 250.000,-Kč. Pro vymožení této částky jsem uplatnila naprosto všechny zákonem dostupné prostředky jako exekuce, trestní oznámení (odsouzen byl dokonce nepodmíněně), atd. s tím, že naprosto nic nepomohlo. Bydlí ve společné domácnosti s přítelkyní, se kterou vychovává další jeho dítě. S přítelkyní má dva automobily (zn. Audi), kdy vozidla jsou evidovaná na přítelkyni. Jeho přítelkyně mimo uvedená vozidla vlastní dům, který pořídila již ve vztahu s mým bývalým manželem a oba bydlí společně v městském bytě, který na své náklady značně rekonstruovali. Přítelkyně je dlouhodobě nezaměstnaná (dlouho před tím, než se seznámila s mým bývalým manželem), z čehož vyplývá, že veškerý majetek tato přítelkyně musela pořídit za peníze vydělané mým bývalým manželem, protože žádné úspory z minulosti tato osoba neměla. "

Dopis, který lze ještě nyní nalézt na Babišově profilu, evidentně nic neočekává. Pisatelka si jen přeje, aby si ho ministr financí přečetl. A on? Happy end nečekejte. Nereagoval.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na .       

Vložil: Zdeněk Svoboda

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace