Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Zmizelí Češi

Zmizelí Češi

René Flášar pátrá po osudech zmizelých, kteří se již dávno ztratili i z policejních svodek

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli a neřeknou?

Herečka Alice Bendová se zbláznila, na zahradě buduje heliport. Čeká snad příchod mimozemšťanů?

25.12.2014
Herečka Alice Bendová se zbláznila, na zahradě buduje heliport. Čeká snad příchod mimozemšťanů?

Autor: FTV Prima

Popisek: Herečka Alice Bendová buduje na zahradě svého domu unikátní heliport. Čeká snad návštěvu E.T. Mimozemšťana?

V největší evropské loterii nevyhrála, ani nedostala nabídku na pohádkově placenou hlavní roli přímo z Hollywoodu. Přesto právě v těchto dnech buduje na zahradě svého domu velmi neobvyklou přistávací dráhu. Že by jí už chůze po pevné zemi nestačila?

Populární herečka a bývalá modelka Alice Bendová, kterou dobře známe mimo jiné z úspěšné primácké show Kdo je kdo, buduje právě v těchto dnech na zahradě zcela neobvyklý osvětlený heliport. U Bendů ve středočeských Zbuzanech má totiž přistát neobvyklá vesmírná loď.

Alice Bendová s dětmi prožívá s dětmi svátky naplno. Dokonce na zahradě připravily pro Ježíška speciální přistávací dráhu.

Alice Bendová s dětmi prožívá s dětmi svátky naplno. Dokonce na zahradě připravily
pro Ježíška speciální přistávací dráhu.

O duševní zdraví sexy herečky se ale bát nemusíme, nečeká totiž přílet E.T. Mimozemšťana ani zelených mužíčků. To jenom její děti, šestiletý Václav a tříletá Alice, netrpělivě očekávají letošní přílet Ježíška. S maminkou napekly cukroví, vzorně napsaly Ježíškovi dopisy a pomáhaly s výzdobou celého domu. A pak ještě následovalo to nejdůležitější. „Na zahradě jsme rozmístili louče, protože máme takovou tradici, že vždycky pro Ježíška připravujeme přistávací plochu, aby k nám trefil,“ prozradila Alice.

Dva sváteční maratony

Synovi její kolegyně ze show Dany Morávkové už je šestnáct, a tak bere herečka svátky spíš sportovně. „Nejhezčí Vánoce pro mě byly, když jsem byla malá holka, nebo když byl můj syn Péťa ještě malý. Vánoce děláme vždycky hlavně pro děti,“ říká.

Danu Morávkovou čeká o svátcích maraton v divadle a pak další na sjezdovkách

Danu Morávkovou čeká o svátcích maraton v divadle a pak další na sjezdovkách

Na Štědrý den budou všichni s manželovou matkou paní Maláskovou, a pak ji čeká maraton v divadle – 25. prosince má představení, 26. dvě a 27. další, a pak budou až do Nového roku na horách v Rakousku. „Nejkrásnější dárek pro mě kdysi byl, když jsem až ve třinácti letech dostala takzvaného mončičáka. Dala jsem mu jméno Matýsek a mám ho dodneška,“ vzpomíná prozradila.

Všechno na poslední chvíli

Moderátor Petr Vondráček je typický chlap, který nechává všechno na poslední chvíli. „Vánoce řeším tak, že jdu tak dva dny před Štědrým dnem na dvě hodiny do obchodu a tam nakoupím všechny dárky,“ netají se svým systémem ‚ono to nějak dopadne‘. O svátcích bude hlavně odpočívat a rozjímat, popíjet vaječný koňak a kávičku, jíst cukroví, chlebíčky, tu zobne kousek kapra, tu trochu salátu…

Petr Vondráček chce odpočívat a debužírovat - tu kousek kapra, tu kávičku...

Petr Vondráček chce odpočívat a debužírovat - tu kousek kapra, tu kávičku...

„Hlavně se pokusím být v pohodě,“ říká Vondráček. „Když jsem byl malý kluk, dostal jsem jednou pod stromeček digitální hru Nu pogodi, svého času jedinou digitální hru, která u nás byla k dostání. Neuvěřitelnou radost mi udělala taky loupežnická bambitka, která střílela polystyrenové koule. A v sedmé třídě mi Ježíšek nadělil první lego, s ním jsem si hrál asi do šestnácti. Holky mě tenkrát lákaly, abych šel ven, a já odpovídal, že nemůžu, protože stavím hrad. Byl jsem trochu pozadu,“ přiznává.

Každá výmluva přijde vhod

O moc lepší není ani herec Bob Klepl, který si snadno dokáže najít oběť, jež za něj všechno zařídí. „Já své dceři Kláře dám peníze a ona nám všechny dárky obstará. Protože já mám od doktorů zákaz zabývat se Vánocemi. Jsem totiž citlivý a svátky mě vždycky rozruší a mají na mě neblahé následky,“ elegantně se vymlouvá.

Za Boba Klepla všechno zařídí dcera

Za Boba Klepla všechno zařídí dcera

„Toho se chci vyvarovat, proto až dotočím díly seriálu Svatby v Benátkách, kde jsem dostal roli zubaře, odjedu pryč. Letím na Mauricius a vracím se až sedmého ledna,“ prozrazuje své plány na konec roku známý herec.

Nejdelší svátky v roce

Takové si letos dopřeje herec Martin Zounar, který si letos o svátcích bude užívat odpočinku neuvěřitelných 18 dní. Poslední představení v divadle dohrál těsně před Štědrým dnem, takže vzápětí absolvoval malý maraton, aby konečně nakoupil dárky a přichystal se na Vánoce.Martin Zounar si letos bude užívat oodpočinku neuvěřitelných 18 dní

Martin Zounar si letos bude užívat oodpočinku neuvěřitelných 18 dní

„Svátky budu mít dlouhé, až do 10. ledna, a bude to zasloužený odpočinek. Jsem takříkajíc kuchyňka, baví mě vařit a připravovat všechny ty vánoční dobroty, relaxuju při tom. Moje šestiletá dcera Claudinka mi pomáhá. Jako malý kluk jsem toužil po autíčku na ovládání. Ten sen mi byl splněn asi před deseti lety, kdy jsem ho dostal. Zbytek Štědrého dne jsem s autíčkem jezdil po pokoji a byl jsem opravdu nadšený jako malý kluk,“ vzpomíná Martin.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace