Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Je nejen populární a zatraceně sexy, ale má také podnikavého ducha. Na tomhle nápadu, který odstartoval velmi nenápadně, se zpěvačka Dara Rolins nejspíš zase pořádně napakuje

06.06.2016
Je nejen populární a zatraceně sexy, ale má také podnikavého ducha. Na tomhle nápadu, který odstartoval velmi nenápadně, se zpěvačka Dara Rolins nejspíš zase pořádně napakuje

Foto: TV Nova

Popisek: Populární česko-slovenská zpěvačka Dara Rolins

Začalo to nevinně – jednoho dne se rozhodla, že zveřejní své myšlenky na sociální síti. Tenkrát ještě ani nemohla tušit, že se její ‘seriál‘ Život podle Dary stane fenoménem, bez nějž si mnozí její fanoušci už svůj život ani neumějí představit. Nyní s ním má plány, které jí zřejmě vynesou pořádný balík.

Každou neděli po páté hodině věrní fanoušci populární zpěvačky Dary Rolins netrpělivě čekají na další díl ‘seriálu‘ Život podle Dary, kterým je jeho autorka se železnou pravidelností zásobuje na své fanpage na sociální síti. V tomto směru je poctivka, a tak je nikdy nezklame, i když jí třeba není právě nejlépe, jako tomu bylo například před pár dny po otcově smrti. Není divu, při psaní 140. pokračování už musí být pro ni tvorba příspěvku běžnou rutinou. Časem se z jejího ‘veřejného svěřování‘ stal fenomén, který se zřejmě promění v další výnosný zdroj příjmů. Jaké plány má Dara se svým internetovým deníčkem do budoucna?

Na počátku byla nuda

„Jednoho dne jsem se nudila a měla jsem něco na srdci. Právě tehdy jsem se rozhodla, že své pocity zveřejním. Když jsem ale své myšlenky dopsala, řekla jsem si, že to není úplně obyčejný ‘post‘, protože má téměř kilometr. Věděla jsem, že musím pro tyto řádky najít speciální pojmenování. Tehdy mě napadl Život podle Dary a zůstala jsem při něm dodnes,“ prozradila serveru pluska.sk populární zpěvačka, která poprvé zazářila po boku Karla Gotta v pouhých dvanácti letech s hitem Zvonky štěstí.

Prý už není úniku

Psaní soukromých fejetonků ze života prý zpočátku Daru pořádně chytlo, časem ale stejně jako snad každý autor dostala i ona chuť se vším seknout. Jenže vzápětí zjistila, že už to zřejmě ani nebude možné. Přátelé a známí se do ní za to tak pustili, že by snad od ní ani pes kůrku nevzal. „Jsem vlastně extrémně konzervativní, držím se svých principů a pravidel a důležité jsou pro mě hlavně jistoty. A jsem úplně vykolejená v případě, že mi z nich někdo něco sebere. I když se jedná třeba jenom o drobnost. A právě ta neděle nás spojuje. Moji fanouškové vědí, že po páté to přijde a mohou čekat další díl. Často mi také píšou, že měli podobné myšlenky v hlavě, jenže je nedokázali tak dobře napsat či uchopit. Mám z toho radost a těší mě, že se to lidem líbí,“ prozradila Dara.

Plán, který se jistě vyplatí

Popularita Dařiných příspěvků napovídá, že by byla nejspíš obrovská škoda nechat je jen tak ležet ladem na síti. Tím spíš, že už se prý našlo i vydavatelství, které zpěvačce nabídlo, že její seriál vydá knižně. Sice se k tomu ještě neodhodlala, chystá prý už ale něco podobného. „Bude to diář, složený z mých myšlenek, postřehů rad, fotek a receptů. Vyzkouším, zda to bude fungovat a jestli se to vůbec bude lidem líbit. A kdoví, možná se později rozhodnu i pro knihu. Uvidíme,“ dodala Dara.

Čtěte také:

Bývali sexsymboly: Jiří Korn i Kateřina Kornová jsou dodnes pohlední. Jejich dcera se jim hodně podobá, přesto krásu nezdědila, vypadá trochu jako Marfuša. A co naznačuje tím kvádrem s kravatou?

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace