Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Věřila, že tentokrát už to je navždy, přesto ji otec její dcery opustil. Náhradu za něj už ale má. Pět osudových mužů Kristiny Kloubkové

15.01.2016
Věřila, že tentokrát už to je navždy, přesto ji otec její dcery opustil. Náhradu za něj už ale má. Pět osudových mužů Kristiny Kloubkové

Foto: TV Nova

Popisek: Čím větší úspěch, tím větší trable v partnerském životě. Pravidlo, které trápí nejednu úspěšnou ženu, platí i pro moderátorku Kristinu Kloubkovou.

Její vztahy nikdy nebyly povrchní a krátkodobé a se svými láskami nechodí na trh. S rostoucí popularitou se jí ale v lásce daří čím dál míň. Proč ji otec její dcery opustil a kdo zaujal místo po jejím boku?

Vůči médiím byla vždy mnohem zdrženlivější než kolegyně Lucie Borhyová a její partnerské vztahy byly vždy dlouhodobé a bez skandálů, takže bulvár zpravidla ani neměl o čem psát. Přesto láska doposud připravovala elegantní a úspěšné tanečnici, choreografce a moderátorce Kristině Kloubkové jenom trápení.

Věrnost není nedostatek

Její profese byla předurčena rodinou, do níž se 23. prosince 1976 narodila. Její matka Kristina Maarová byla baletkou Národního divadla a otec Vladimír Kloubek choreograf a tanečník. „Od dětství mě brali do divadla, na zkoušky a vystoupení. Fascinovaly mě jejich tréninky a taky šatny, plné nadýchaných sukní. Nikdy mě nenapadlo, že bych mohla dělat něco jiného,“ prozradila. A tak se tanci začala věnovat již v šesti letech, a pak vystudovala balet na taneční konzervatoři. Rodiče se ale rozvedli, když byla ještě malá, a dlouho se prý nemohla vypořádat s tím, že od nich táta odešel. Z pohledu dospělé ženy, která už o vztazích ví své, to ale chápe a dnes je ráda, že se rozešli, když jim to přestalo fungovat. „Není důvod, proč by se spolu měli trápit,“ dodala. Přesto věřila, že bude mít v životě větší štěstí.

Jako Smrtka v muzikálu Mona Lisa

Jako Smrtka v muzikálu Mona Lisa

„Věřím ve věrnost v jakémkoliv světě. Když v sobě máte vnitřní svědomí, které vás vede, můžete dělat jakoukoliv profesi. Vím, že někomu dělá problém ustát vztah s tanečnicí, protože my jsme mezi sebou hodně kontaktní. Jsme zvyklí z tanců a tréninků na sebe sahat i během normální komunikace a nikdo tím vůbec nic nemyslí,“ prozradila v jednom rozhovoru a dodala: „Můj brácha mě jednou uzemnil otázkou, jestli je to pravda, že se všichni v divadle spolu nejdřív vyspíme, a pak se rozhodneme, kdo s kým bude... Vidíte, tak to možná zvenku působí na lidi, že jsme takoví uvolněnější, ale to není pravda. Věřím, že spolu dva lidi můžou žít a být si věrní.“

Láska na první pohled

Po maturitě začala tančit v legendární skupině Richarda Hese UNO. S ní také vstoupila do světa muzikálů, v němž potkala zpěváka Romana Vojtka. Byla to láska jako trám, žili spolu sedm let, a i když se šušká, že jí Roman nebyl vždy věrný, z Kristininy strany tomu bylo naopak. Až do jednoho dne roku 2004, kdy se střetla v zákulisí s rockerem Alanem Bastienem. Hrál tehdy D‘Artagnana v muzikálu Mušketýři a najednou to mezi nimi zajiskřilo. „Do oka jsme si padli hned, ale bylo to hodně složitý. Ani jeden z nás nebyl v tu dobu sám, takže jsme prošli určitým vývojem, než jsme se k sobě dostali. Ale asi to tak mělo být,“ zavzpomínala.

S Romanem Vojtkem žila sedm let

S Romanem Vojtkem žila sedm let

Velmi brzy spolu začali žít, v září 2007 se zasnoubili a krátce nato se na zámečku v Průhonicích vzali. O osm let starší, již jednou rozvedený partner si kvůli svatbě nechal změnit na matrice své občanské jméno Rudolf Nasadil na Alan Bastien, které dřív používal jako umělecký pseudonym. Ani světové jméno mu ale ke slávě nepomohlo, zato Kristina byla stále úspěšnější. Kmitala mezi televizí a divadly, v nichž tančila a zároveň dělala choreografii, a Alan si stěžoval, že svou ženu často vídá jenom v televizi. Především díky ní si mohli pořídit luxusní byt v novostavbě na okraji Prahy, Alanovi se ale nabídky nehrnuly, a tak se stále častěji objevoval na večírcích sám. Nakonec se po dvou letech rozvedli. „To, že ho v podstatě živila, se Kristina snažila překousnout, ale Alanovy zhrzené postoje, kdy žárlil na její úspěch, už ne,“ shodli se kolegové z divadla.

Svatba s Alanem Bastienem

Svatba s Alanem Bastienem

Nevěru neodpustila

Již v listopadu 2009 se po jejím boku objevil další, tentokrát mnohem úspěšnější partner – kontroverzní režisér Filip Renč. Dohromady je svedla práce na muzikálu Baron Prášil. V té době sice ještě Kristina byla oficiálně vdaná a žádost o rozvod ani nebyla podána, v bytě, stále ještě zářícím novotou, už ale bydlela sama. A tak se Renč rozešel se svou dlouholetou partnerkou Jarmilou Tabačkovou a oficiálně přiznal nový vztah. Sice se spekulovalo, že kvůli nové lásce oba opouštějí dosavadní partnery, Kristina to ale rázně popřela. Jenže k prvnímu vážnému konfliktu mezi nimi došlo už v lednu 2010, poté co média zveřejnila fotografie, na nichž byl Renč zachycen v objetí s neznámou blondýnou. A pak jen následovala jedna neshoda za druhou.

S režisérem Filipem Renčem

S režisérem Filipem Renčem

Když byla v dubnu konečně Kristina oficiálně rozvedena, Renč se to dozvěděl z médií. Přestože už mu pět dní nezvedala telefon ani neodpovídala na esemesky, ihned za ní spěchal. Už ale bylo pozdě. Kristina se totiž dozvěděla, že ji podvádí s kolegyní z divadla Zuzanou Benešovou, navíc to v divadle kromě ní už věděli úplně všichni. A to nedokázala překousnout. Přestože se ji Renč všemožně snažil uchlácholit, běhal za ní jako pejsek a nosil dárečky, půvabná plavovláska mu prostě přestala věřit. A to pro ni znamenalo konec.

Láska přes velkou louži

Další lásku si Kristina našla až v Americe. S tanečníkem a choreografem Karlem Moravcem, který v té době žil již několik let v New Yorku, se náhodou setkala v červnu 2010v Městském divadle v Brně na představení Bídníci. Sice ho znala už třináct let, najednou ale cítila, že je to ten pravý. Již koncem července k němu odletěla na návštěvu do Spojených států a láska na dálku vypadala úplně ideálně. Na podzim 2011 si s ním splnila i své největší přání – konečně otěhotněla a počátkem června 2012 porodila dceru Jasmínu.

S Karlem Moravcem a dcerou Jasmínkou

S Karlem Moravcem a dcerou Jasmínkou

Když se ale Karel vrátil do Čech, nastalo rozčarování a letos na počátku léta se partneři definitivně rozešli. Důvodem prý tentokrát nebyl nikdo jiný, zkrátka zjistili, že mají absolutně rozdílný pohled na život a budoucnost. „Myslím si, že jen zčásti za to mohla touha po druhém dítěti. Rozhodně to ale nebyl hlavní důvod našeho rozchodu,“ prozradila Kristina serveru Expres.cz teprve pár dní před vánočními svátky. Karel se po rozchodu odstěhoval do Brna, určitě si ale prý nebudou ve vztahu k dceři házet klacky pod nohy. „Byl, je a bude skvělý táta, a to je pro mě hlavní,“ dodala s tím, že doufá, že se bude Karlovi dařit.

Partner z jiného světa

Ani tentokrát nezůstala Kristýna dlouho sama, našla si ale partnera z úplně jiného prostředí. Místo po jejím boku zaujal podnikatel Pavel K. z Českých Budějovic. „Nepopírám, že jsem někoho potkala, ale nechci o tom blíže mluvit,” uvedla pro Super.cz. Nezbývá než jí přát, aby jí tento vztah konečně vyšel a dočkala se i druhého vytouženého dítěte.

Čtěte také:

Česko letos čeká velký společenský skandál. A už se o něm šušká v kuloárech. Která z českých celebrit rozsévá smrt? Náruživá modelka?

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace