Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Milovaly ho Pilarová i Zagorová, a i když není žádný Delon, průběžně plodil děti se dvěma ženami současně. Kterému chlapovi tohle prošlo? Tajnosti slavných

23.12.2015
Milovaly ho Pilarová i Zagorová, a i když není žádný Delon, průběžně plodil děti se dvěma ženami současně. Kterému chlapovi tohle prošlo? Tajnosti slavných

Foto: youtube.com

Popisek: Na pohled sice nebyl Karel Vágner nikdy nic moc, přesto mu ženy padaly do náruče samy. Dobrá muzika zkrátka dělá divy.

Patřil k nejžádanějším mužům českého showbyznysu a jeho náručí prošla i řada hvězd. Nakonec se sice oženil, průběžně ale udržoval ještě další vztahy. Jak je možné, že ho manželka ani milenka nevzaly válečkem po hlavě?

Nikdy nebyl žádný elegán, s neučesatelnými, jakoby urousanými vlasy spíš odmlada připomínal pohádkového vodníka Volšovečka. Přesto mu zpravidla stačilo jen pár minut, aby před ním většina žen šla okamžitě do kolen. Jak je to možné? Známý kontrabasista, baskytarista, hudební producent, skladatel, zpěvák, kapelník a podnikatel Karel Vágner, který stál u zrodu hudebního vydavatelství Multisonic, v úplných začátcích hrál i se skupinou Greenhorns, známý je ale především svou spoluprací s Hanou Zagorovou a duem Stanislav Hložek – Petr Kotvald. Říká se o něm, že má v sobě skryté dynamo, a právě obrovská vnitřní energie je prý i zdrojem přitažlivosti, s níž působí na něžné pohlaví.

Vágnerova první manželka Želmíra s nejstarším synem Karlem

Vágnerova první manželka Želmíra s nejstarším synem Karlem

Rozchod kvůli Duhové víle

Neodmyslitelnou součástí života Karla Vágnera byly odjakživa krásné ženy, zpočátku ale připomínal spíš motýla, přelétajícího z květu na květ. Počátkem 70. let se do něj zamilovala největší hvězda té doby, o tři roky starší Eva Pilarová. Sblížili se díky koncertům s Tanečním orchestrem Československého rozhlasu a jejich láska vydržela rok a půl. Eva tehdy byla na vrcholu kariéry a triumfovala v anketě Zlatý slavík. Společně s nimi ale vystupovala i Hana Zagorová, která se v jejich vztahu stala hlavním kamenem úrazu. Později si totiž založila vlastní kapelu, do níž přetáhla i Vágnera. Zagorová se stala hvězdou, dokonce dočasně zastínila Pilarovou, a ta dodnes nemůže přijít Vágnerovi na jméno. „Toho pána neznám, nevím, kdo to je. Pár lidí se mě na něj už ptalo, ale neznám, nevím, nezajímám se… fakt!“ popřela milenecký vztah Eva Pilarová na přímou otázku magazínu Sedmička.

To Vágner byl vstřícnější. „Ona o tom nechce mluvit a já o tom taky nemluvím, ale tohle je jediná žena, která se mnou v životě nemluví. Se všemi ostatními jsem se rozešel v dobrém. Ale já jsem jí nikdy nic neudělal!“ prohlásil alibisticky. Veřejným tajemstvím ale je jeho milostný vztah s ‘Duhovou vílou‘. Paradoxně ho odstartovala letecká havárie v roce 1973. „Hanka mě přemlouvala, abych šel k ní do kapely. Moje stará kapela letěla na Kubu, a když letěli zpátky, tak to letadlo spadlo. My k sobě máme úplně výjimečný vztah,“ svěřil se. Tahle láska údajně vydržela pár měsíců, někteří ale mluví až o dvou letech. Na rozdíl od Evy ale Hana zůstala Vágnerovou kamarádkou.

Milostný vztah s Hanou Zagorovou odstartovala letecká havárie

Milostný vztah s Hanou Zagorovou odstartovala letecká havárie

První ženu mu přebral porodník

Jeho první osudovou ženou se stala krásná Slovenka Želmíra, s níž se oženil v 70. letech a která je matkou jeho nejstaršího syna Karla, životního partnera topmodelky Simony Krainové. Se studentkou bratislavské filozofické fakulty, pocházející ze Spišské Nové Vsi, která se pokoušela prosadit i ve zpěvu, se Vágner seznámil na jednom hudebním festivalu. V roce 1975 měli svatbu, po níž se narodil Karel mladší. „Už jsme si neměli co povídat. Ona pak odjela na univerzitu do Oxfordu, kde přednášela český jazyk a literaturu. Každý jsme okolo sebe měli jiné lidi a naše cesty se rozešly. Dodnes se ale kamarádíme a ona k nám občas z Bratislavy, kde žije, přijede na kafe,“ prozradil známý muzikant před časem v jednom rozhovoru. I Želmířin osud se pak vyvíjel docela zajímavě – jejím druhým manželem se stal gynekolog, který Karla mladšího přivedl na svět.

Bytová architektka Monika je matkou jeho dalších tří potomků

Bytová architektka Monika je matkou jeho dalších tří potomků

Milostná jízda po dvou kolejích

Pak už se Vágnerovým životem táhly jako dlouhá červená nit dva paralelní vztahy, v nichž se mu na střídačku rodily další děti. Podruhé se oženil s výtvarnicí Monikou Asterovou. O čtrnáct let mladší bývalá herečka Černého divadla, která v současnosti působí jako bytová architektka, mu porodila během manželství tři děti, současně ale Vágner udržoval milostný vztah s téměř o dvě desetiletí mladší poloviční Řekyní Katinou Papadopulosovou, která do ‘sbírky‘ jeho potomků přidala další dva. A obě Vágnerovy ženy rodiny pěkně na střídačku.

Milenka Katina mu porodila dvě nemanželské děti a svatby se dočkala až po letech

Milenka Katina mu porodila dvě nemanželské děti a svatby se dočkala až po letech

Moničin nejstarší syn, známý rybář Jakub Vágner, se stal na Štědrý den 1981 nejkrásnějším dárkem pod rodinný stromeček. V červenci 1990 zasáhla poprvé do série krásná Katina, když přivedla na svět syna Josefa. V dubnu 1992 ji Monika trumfla první dcerou Terezou. Jenže o pět let později k ní pro změnu milenka přidala další dceru Annu a po necelých dvou letech ukončila Monika sérii potomků třetí dcerou Barborou. Pak už Moniku přestalo nekonečné přetahování i jednoho chlapa bavit a Vágnerovo druhé manželství skončilo u rozvodového soudu. Vytrvalá bývalá gymnastka Katina konečně dosáhla svého a o Velikonocích roku 2009 se stala třetí paní Vágnerovou. Svatba se konala na jednom ranči nedaleko Karlových Varů a vzápětí novomanželé vyrazili na svatební cestu do africké Keni, na níž je doprovázely jejich dvě společné děti. Přesto se populárnímu hitmakerovi podařilo další sňatek déle než půl roku úspěšně tajit.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace