Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Je to rozmazlený fracek, říkají kolegové. Zatímco Borhyová už zase září, Hrdlička se zmítá v depresích, které utápí v alkoholu a mejdanech. Co zase provedl?

03.12.2015
Je to rozmazlený fracek, říkají kolegové. Zatímco Borhyová už zase září, Hrdlička se zmítá v depresích, které utápí v alkoholu a mejdanech. Co zase provedl?

Foto: TV Nova

Popisek: Krásná Lucie Borhyová už zase září jako sluníčko, což se o jejím expartnerovi rozhodně říci nedá

Zatímco populární zprávařka působí vyrovnaně, výstřelky jejího expartnera, jimiž proti sobě poštvává okolí, neberou konce. Naposledy to byla ostuda na večírku českých tenistek. A jako by toho nebylo málo, další problémy se prý valí i na jeho rodinu.

Rozchod s Lucií Borhyovou proměnil usměvavého hezounka, který aspiroval na tatínka roku, v bujarého krále večírků a v tomto směru pokračuje ‘novácký‘ sporťák Michal Hrdlička dál, i když se ho už doma snažili trochu umravnit. Mimo jiné mu matka po návratu z dovolené dokonce zabavila, nejspíš ‘za trest‘, luxusní mercedes, v němž se doposud proháněl, o čemž již KrajskéListy.cz informovaly. A zdá se, že série problémů, které se na něj řítí, nebere konce.

Nadhled expartnerky ho drtí

„Je to rozmazlenej fracek,“ hodnotí Hrdličku většina kolegů a další lidé z Novy jsou ještě tvrdší! „On je povoláním syn, který holt sbalil dobrou babu! A teď ji pustil k vodě,“ řekl s despektem v hlase jeden z nich serveru Ahaonline.cz. V kontrastu se stále usměvavou Lucií, která se během dlouhých let v televizi skvěle naučila nedávat najevo city a emoce, se Michal mění v psychickou trosku, která už neví kudy kam. A na náročnou situaci, v níž se ocitl, reaguje jako nevyspělý teenager. Přestože dobře ví, že se ocitl doslova pod drobnohledem veřejnosti, dál vrší jednu ostudu na druhou. Naposledy na večírku českých tenistek, z nějž byl údajně za nejasných okolností nakonec vypoklonkován. Přesto nelenil a pochlubil se na svém Facebooku alespoň fotkami, jakoby musel za každou cenu demonstrovat celému světu, že o přízeň krásných a úspěšných žen nepřišel.

Fotky, jimiž se Hrdlička chlubí na Facebooku

Fotky, jimiž se Hrdlička chlubí na Facebooku

Diskuse na sociálních sítích mu to vzápětí daly pořádně ‘sežrat‘.„Hrdlička je nevyrovnaný člověk, který se chce hlavně zviditelnit, a je mu jedno s kým, hlavně ať je vidět,“ napsala k nim v komentáři Mili. „Je to napudrovanej, vymaštěnej slizoun. Hnus,“ reagovala v jedné z internetových diskusí další čtenářka. Na kritiku Hrdlička reagoval slovy: „Musím vás – ač nerad – upozornit na jednu velice nepříjemnou věc. Rozmohl se nám tady takový nešvar. Velice často se používají sprostá slovíčka. A nejen to jedno slovo. Kam tedy mířím. Prosím všechny, aby se zdrželi vulgarismů, to sem nepatří. Takové příspěvky budou smazány. Jinak s kritickými názory samozřejmě není problém, ale ať je tu zachována štábní kultura. Díky za pochopení.“ Od svých slov pravidelně přistupuje k činům, takže kritické ohlasy z jeho stránek průběžně mizí, zatímco těch pár chlácholivých či dokonce obdivných zůstává. „Najednou Vám vadí vulgarismy? Tak se chovejte tak, aby je nemuseli používat. Ale u Vás to nejde. Vy jste jak pitralon...“ reagovala obratem Jaroslava.

Takhle popřála Lucie krásný advent přátelům na svém Facebooku

Takhle popřála Lucie krásný advent přátelům na svém Facebooku, na fotografii ze Slavíků

Trable, kam se podíváš

Není ani divu, leckdy až nenávistné projevy okolí znamenají pro Hrdličkovu psychiku mimořádnou zátěž a kombinace depresí s alkoholem dokážou s každým člověkem pořádně zamávat. V extrémním případě by dokonce mohl na minulost úplně rezignovat a od Lucie a malé Lindy se definitivně ‘odstřihnout‘. „Stát se to skutečně může. Vše závisí na tom, jaká je konkrétní člověk osobnost. Právě vlivy osobnosti mají na toto dominantní dopady a určují, jak celou věc vnímá,“ konstatoval známý psychiatr Jan Cimický pro internetový deník Šíp.

I o tenhle rodinný azyl zřejmě brzy přijde

I o tenhle rodinný azyl Michal zřejmě brzy přijde

Navíc si Hrdlička dlouho neužil ani znovunabyté svobody. Jen po pár týdnech se pokorně vrátil pod křídla rodičů, k čemuž prý opět významně přispěla jeho naštvaná matka. Jenže tím problémy zřejmě neskončily. Na doposud movitou rodinu údajně dolehly finanční starosti, takže je i současný Michalův domov ohrožen. Luxusní vila v Jesenici u Prahy, kterou majitelé několika vyhledávaných pražských nočních podniků obývají, se objevila v nabídce renomované realitní kanceláře. Zvenku sice nenápadná, uvnitř ale luxusně vybavená. Jenže ani takové řešení nebude jednoduché. I když je nemovitost v žádané lokalitě, přesto bude v současné situaci na trhu realit její prodej za necelých 24 milionů korun nejspíš během na delší trať.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace