Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Utajená minulost porotkyně SuperStar: Proč opustila dceru a jak si nejraději užívá? Tajnosti slavných

18.10.2015
Utajená minulost porotkyně SuperStar: Proč opustila dceru a jak si nejraději užívá? Tajnosti slavných

Foto: hudebniknihovna.cz

Popisek: Výstřední divoška Klára Vytisková je vdaná paní a spokojená maminka

Ráda provokuje extravagantním zjevem a přiznává, že má stále pankáčskou duši. Kde extravagantní divoška nejraději tráví čas a proč poprvé opustila teprve roční dceru Emilku?

Soukromí si pečlivě chrání, a tak nějakou tu podrobnost o jejím životě vědí maximálně její skalní fanoušci. Třicetiletá zpěvačka a moderátorka, která je bezesporu nejvýstřednější porotkyní česko-slovenské SuperStar, rozhodně dokáže pořádně překvapit. A nejen na jevišti. Málokdo totiž o ní ví, že její jediná dcerka Emilka, která se narodila 13. října, právě slaví první narozeniny a populární maminka od ní kvůli funkci v porotě televizní pěvecké soutěže odešla na delší dobu úplně poprvé.

Jako porotkyně SuperStar

Jako porotkyně SuperStar

Překvapivý koníček

Plnou hlavu má nyní Klára organizace narozeninové oslavy, kterou chce uspořádat pro svou Emilku. „Plánujeme party. Právě řeším, jak vyvážíme účast dětí a dospělých. Nyní je to naše téma číslo jedna, a ještě to, jaký dort upeču,“ prozradila své nejdůležitější povinnosti serveru Pluska.sk sympatická brunetka, do níž by sotva někdo řekl, že ráda tráví čas u sporáku. Zadělávání těsta ji prý velmi uklidňuje, a protože velmi ráda jí, má veskrze pozitivní vztah i k vaření. „Miluji dlouhé snídaně či večeře se svými přáteli a rodinou, hodně si přitom povídáme a vychutnáváme si jídlo,“ přiznala.

S Romanem se vzali před pěti lety doma v Úněticích. V roli starosty je oddával její vlastní otec, muzikant a člen a divadla Sklep Vladimír Vytiska, a oslavu uspořádali na zahradě.

S Romanem se vzali před pěti lety doma v Úněticích. V roli starosty je oddával její vlastní otec, muzikant a člen
divadla Sklep Vladimír Vytiska, a oslavu uspořádali na zahradě.

Poprvé odešla od Emilky na delší dobu právě kvůli SuperStar a přiznává, že to nebylo snadné. V myšlenkách byla neustále doma. „Mám ale skvělou rodinu a během natáčení je buď s tatínkem, nebo babičkami,“ dodala spokojeně. Ani během mateřské se ale práce úplně nevzdala. Když malá usnula, pracovala Klára intenzivně na svém novém albu. Nejdůležitější ale pro ni je, aby byla malá šťastná. „V dítěti se odráží i vaše vnitřní pohoda, a tak se snažím být vyrovnaná a spokojená. Emilka je v podstatě moje zrcadlo,“ prohlásila.

Ve dne v noci spolu

Když Klára zakládala kapelu, s manželem Romanem už spolu chodili, a tak jim bylo jasné, že spolu budou prakticky nepřetržitě. „Kdyby ale každý měl svoji kapelu a jezdil po koncertech, asi bychom se neviděli vůbec. Myslím, že pro dobře fungující vztah je důležité, aby partneři neměli mezi sebou žádné bariéry, a když je problém, aby si dokázali doma sednout a všechno si o tom říct. Ale těžko můžu dávat návody na fungující vztah, protože já funguji v nějakém vztahu a u jiných lidí je to zase úplně jinak,“ zamyslela se.

Klára se svou Emilkou

Klára se svou Emilkou

Přiznala, že těhotenství odkládala, stále měla pocit, že se musí především věnovat naplno muzice. „Stále jsem si říkala, že na dítě mám ještě čas. Měla jsem pocit, že musím něco dokončit. Pak jsem se ale podívala na video ke své písničce Survival, ve kterém hraje i můj manžel. Dojalo mě to a najednou jsem si řekla: Proč ne? Vždyť se s manželem milujeme, nemáme na co čekat. A bylo to…“

Divoška ze starého mlýna

Rodačka z Prahy je jednou z nejtalentovanějších a nejrespektovanějších zpěvaček současné české klubové scény a nepřehlédnutelnou tváří domácí soulové a elektropopové muziky. Odjakživa budí pozornost nejen svým zpěvem, ale i cool outfity a výrazným líčením. Doma je kousek za metropolí, v idylické vesničce Únětice s pivovarem a řadou malebných domků v údolí. Jedním z nejstarších je právě bývalý mlýn, v němž zpěvačka žije s rodiči, manželem Romanem Víchou a dcerkou Emilií. Po porodu se vrátila na scénu jako host koncertů Michala Hrůzy, odjela s ním sice celé turné, vystoupila ale vždy jenom se dvěma písničkami, aby mohla brzy odjet domů.

Přes dvě stě let starý vodní mlýn koupili rodiče, když byl Kláře rok. Dva roky před svou emigrací v něm pobýval malíř Jan Kristofori a zanechal v něm po sobě viditelné stopy.

Přes dvě stě let starý vodní mlýn koupili rodiče, když byl Kláře rok. Dva roky před svou emigrací
v něm pobýval malíř Jan Kristofori a zanechal v něm po sobě viditelné stopy.

S kapelou Toxique vydala Klára poměrně rychle tři desky, a pak oznámila pauzu. Nyní plánuje své koncerty a dodělává album, takže ve spojení s působením v porotě SuperStar neví, kam dřív skočit. „S Toxique jsme dospěli k dohodě, že půjdeme znovu do studia až ve chvíli, kdy budeme mít každý dost materiálu pro kapelu. Doufám, že by to mohlo být už koncem příštího roku,“ prozradila v rozhovoru pro server Prozeny.blesk.cz. Zatím prý ještě není ani úplně jasné, jestli bude zakládat novou kapelu, nebo využije spoluhráče z Toxique, v níž hraje na bicí její manžel Roman. Jisté je prý jenom jedno – určitě s ní bude vystupovat sestra Tereza, která hraje na bicí, na klávesy a zpívá.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace