Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Zmizelí Češi

Zmizelí Češi

René Flášar pátrá po osudech zmizelých, kteří se již dávno ztratili i z policejních svodek

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli a neřeknou?

Trojnásobná matka Aňa Geislerová nepřestává pokoušet osud. Nejenže svými zálety zkouší manželovu trpělivost, nyní dostala nápad, který může její rodinu definitivně zničit

28.09.2015
Trojnásobná matka Aňa Geislerová nepřestává pokoušet osud. Nejenže svými zálety zkouší manželovu trpělivost, nyní dostala nápad, který může její rodinu definitivně zničit

Autor: youtube.com

Popisek: Svůj dům snů našla Aňa Geislerová již před dvěma lety v Dobřichovicích, nyní se s manželem pouští do rozsáhlé rekonstrukce

Na finanční starosti ‘dojel‘ už nejeden partnerský vztah. Divoká herečka ale jako by si nevážila rodiny, kterou jí osud nadělil. Jde si tvrdě za splněním svého snu, který by mohl její neustále zkoušené domácí štěstí nakonec definitivně rozmetat na kousky.

Jedna z neobsazovanějších hereček se nikdy netajila tím, že touží bydlet ve starém domě, který nepostrádá duši. Před dvěma lety se konečně dočkala velkého startu k uskutečnění svého snu, když s manželem Zdeňkem Janáčkem koupila starobylou romantickou vilu v Dobřichovicích. Objekt stojí ve staré zástavbě v oblasti, která patřila za první republiky k vyhledávaným cílům pražské smetánky a víkendové vily si tu stavěli ti nejbohatší, od herců přes movité továrníky až po tehdejší politiky. Dům, připomínající malý zámeček, údajně dříve patřil vdově po jednom ze zaměstnanců legendárního Semaforu. Už na první pohled ale potřebuje kompletní rekonstrukci, do níž se nyní manželé pouštějí. Pořádný balík však museli zaplatit již při jeho pořízení, a pokud se má opravdu proměnit ve funkční pohodlné sídlo, splňující všechny požadavky současného životního stylu, budou do něj muset ještě pár dalších milionů investovat. Je otázkou, zda takovou zátěž hereččino manželství ‘přežije‘.

Anin velký sen nabyl reálnou podobu, rekonstrukce vily v Dobřichovicích ale bude stát majlant

Anin velký sen nabyl reálnou podobu, rekonstrukce vily v Dobřichovicích ale bude stát majlant

Nejslavnější divoška

Geislerová odstartovala své skandály již na prahu kariéry, v necelých šestnácti letech při natáčení úspěšného filmu Requiem pro panenku, údajným poměrem s režisérem Filipem Renčem, který tímto projektem debutoval. Od té doby začala ruku v ruce s nejlepší kamarádkou Táňou Vilhelmovou plnit stránky bulvárních médií svými úlety a divočinami z různých večírků, pravidelně budily pozornost mimo jiné i opileckými tahy na filmovém festivalu v Karlových Varech.

S manželem Zdeňkem Janáčkem

S manželem Zdeňkem Janáčkem

Mezitím se Aňa stihla před deseti lety vdát za divadelního režiséra a dramaturga Zdeňka Janáčka, kterému vzápětí porodila syna Bruna Fidelia, k němuž po třech letech přibyla ještě dcera Stella Ginger. A od té doby prakticky nepřestalo být její manželství neustále přetřásáno, hereččina divokost napovídala, že vztah nejspíš nebude mít dlouhého trvání.

Dům na pražských Malvazinkách, v němž herečka provozovala svého času cukrárnu

Dům na pražských Malvazinkách, v němž herečka provozovala svého času cukrárnu

Tohle nikdo nečekal

K dramatickému zlomu došlo v roce 2012, když Aňa nechala o dva roky mladšího manžela a obě děti v domku na pražském Smíchově, nedaleko hřbitova Malvazinky, a vyrazila za hlasem svého srdce, bohatým podnikatelem Martinem Shenarem. V poklidné vilové čtvrti mají sousedé oči všude, a tak se brzy začalo povídat, že netráví noci doma, ale každé ráno se vrací na Malvazinky ke svým mateřským povinnostem od milence. Kdekdo očekával, že tentokrát skandál vyvrcholí rozvodem, nakonec ale měl naprosto překvapivé rozuzlení.

S milencem Martinem Shenarem

S milencem Martinem Shenarem

Herečka potřetí otěhotněla a zákonitě se vyrojily spekulace, kdo je asi otcem. K tomu se ale odmítla vyjádřit. Krátce před uvedením svého dalšího úspěšného filmu Líbánky v Karlových Varech se pak vrátila na Malvazinky a porodila třetího syna Maxe. A manželské usmiřování mělo zjevně ještě jedno dějství – koupi vysněné vily v Dobřichovicích za téměř devět milionů korun. Janáček tedy splnil své ‘divožence‘ životní sen a nyní bude muset pustit další pořádnou sumu na jeho rekonstrukci. Vydrží Aňa doma ‘sekat latinu‘ alespoň do jejího ukončení?

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace