Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Samí mrtví lidé… No to jsou tedy fóry. Zvláště jeden se šéfovi ANO asi zamlouvat nebude. I Kalousek si přisadil. A nejkratší vtip o Babišovi znáte?

03.09.2015
Samí mrtví lidé… No to jsou tedy fóry. Zvláště jeden se šéfovi ANO asi zamlouvat nebude. I Kalousek si přisadil. A nejkratší vtip o Babišovi znáte?

Foto: Hans Štembera

Popisek: Andrej Babiš

„Povedený“ kousek se povedl neznámé osobě, která si zadala inzerát do Mladé fronty Dnes. V něm několik mrtvých lidí gratuluje k narozeninám „Andymu ze Storchnestu“, neboli Andreji Babišovi z Čapího hnízda. Informuje o tom server Svobodné fórum s tím, že jako první na to upozornil podobně protibabišovsky zaměřený server Echo24.

V inzerátu se doslova píše: „Za jeho práci, kterou vykonával a vykonává, mu děkují a do dalších let mnoho zdraví a pracovních úspěchů přejí J. Ducký, A. Veverková, E. Trenčianská, Tom. Kejla, St. Báček a jeho spolupracovníci.“ Zajímavé ovšem je, že všichni podepsaní jsou mrtví či nezvěstní.

Ján Ducký byl v časech vlády Vladimíra Mečiara slovenským ministrem hospodářství. Měl se kdysi vyjádřit, že za ukradení Agrofertu z rukou slovenského státu dostane Andreje Babiše do tepláků. Sám se ale nechvalně proslavil tím, že jako šéf Slovenského plynárenského priemyslu (SPP) podepsal nekryté směnky ve stamilionových hodnotách, z nichž se údajně některé dostaly i k Babišovi. Dále měl mít zájem o převzetí části českého Chemapolu, který ovšem nakonec získal Babiš. Podle serveru byl Ján Ducký zastřelen v lednu 1999 na chodbě domu, kde bydlel. Vražda nebyla nikdy objasněna.

Srazilo jí auto, zmizela bůhví kam...

Bývalá novinářka Anna Veverková pracovala jako mluvčí premiéra Vladimíra Špidly. S Babišem se znala dlouhá léta a prý se přátelili. Stála u vzniku hnutí ANO 2011. V roce 2012 nicméně hnutí opustila a začala Babiše kritizovat. V červnu 2013 ji srazilo auto a zraněním podlehla. Podle serveru pak na ní Babiš několikrát vzpomínal jako na vynikající novinářku.

O Eleně Trenčianské se neví, kam zmizela. Prý se ale ví, že pomáhala Andreji Babišovi s převedením Agrofertu z rukou státu do jeho vlastnictví a pak léta pracovala v archivu Petrimexu, který dříve Agrofert vlastnil.

Server připouští, že „my nemůžeme vědět, zda Andrej Babiš skutečně vraždil lidi, a proto to nelze vážně tvrdit“. Upozorňuje ale, že když si uvědomíme rozsah jeho moci, to, co udělal s českými novinami, jakým způsobem potlačuje své kritiky a jak agresivním způsobem drtí své konkurenty v podnikání, tak se nelze divit, když mu k narozeninám gratulují mrtví lidé.

Kalousek zveřejnil vtip o Babišovi a VŠE a ten se začal bleskově šířit

Miroslav Kalousek v úterý na svém profilu na Facebooku uveřejnil vtip na adresu Andreje Babiše. Prý ho slyšel od studentů VŠE. A vzhledem k tomu, že jeho příspěvek má více než 2 500 „lajků“, je vidět, že pobavil nejen jeho.

„Přijde Babiš na VŠE a ptá se rektora: ‚Prečo vy tuna máte dve fakulty oddělené – národohospodárskú a podnikohospodárskú?‘“

Pod tímto jednoduchým příspěvkem se rozjela divoká debata plná souhlasných, pobavených hlasů i příspěvků na téma „Za všechno může Kalousek“, přesto má jeho příspěvek přes 200 sdílení a v současnosti přes 2 500 „lajků“.

A nejkratší vtip o Babišovi

Nejlepší komentář Kalouskova vtipu pak obsahuje další vtip, taktéž na adresu Andreje Babiše, taktéž notně „olajkovaný“ a číslo stále stoupá. Tento vtip je dokonce ještě stručnější. „Do Agrofertu přijde finančák...“ 

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.          

Vložil: Anička Vančová

Tagy
Babiš,

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace