Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

Festivalové Vary 2018

Festivalové Vary 2018

Jako každý rok sledujeme dění na festivalu jako ostříž

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho komentátora

Dovolená

Dovolená

Série článků s informacemi, které je dobré vědět

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Uplynulý týden očima šéfredaktorky. A zvířátko nakonec

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Zmizelí Češi

Zmizelí Češi

René Flášar pátrá po osudech zmizelých, kteří se již dávno ztratili i z policejních svodek

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Pálí ji snad dobré bydlo? Po čtvrt století vyhodila královna české country Věra Martinová manžela z domova i z kapely. Za všechno prý může láska

02.08.2015
Pálí ji snad dobré bydlo? Po čtvrt století vyhodila královna české country Věra Martinová manžela z domova i z kapely. Za všechno prý může láska

Autor: martinova.cz

Popisek: Královna české country Věra Martinová obrátila celý svůj svět vzhůru nohama. Odnesl to i manžel, kterého vyhodila z kapely i ze svého života.

Nová kapela, nový milenec – první dáma české country music se nejspíš zbláznila a po pětadvaceti letech harmonického života obrací všechno vzhůru nohama. A pak že druhá míza přepadá po padesátce jenom chlapy!

Láska je láska… Text nestárnoucího hitu Lucie Bílé si nejspíš vzala k srdci první dáma české country Věra Martinová, v jejímž životě nezůstal v poslední době kámen na kameni. Dolehla na ni zřejmě pověstná druhá míza, o níž se traduje, že po padesátce postihuje muže. Zpěvačka je však živým důkazem, že to neplatí. Ve svých pětapadesáti letech se totiž rozhodla dohánět prchající zbytky mládí a pomoci jí k tomu mají mladí a temperamentní kluci, kterými se obklopila. Na její touhu urvat ještě, co se dá, ‘dojel‘ i manžel Jaroslav Petrásek, který hrál v její doprovodné skupině na bicí. Toho však připravila nejen o práci, ale vyrazila ho dokonce i z domova.

S manželem Jaroslavem Petráskem a dcerou Anežkou

S manželem Jaroslavem Petráskem a dcerou Anežkou

Láska je mocná čarodějka

S Petráskem má zpěvačka dceru Anežku a během pětadvaceti let soužití spolu překonali řadu vážných problémů včetně rakoviny prsu, nad níž zpěvačka úspěšně zvítězila před jedenácti lety. Stala se nekorunovanou královnou české country muzic, její kariéra se ustálila do zaběhnutých kolejí. Pořídili si spolu dům za Prahou, kde chovali psy, a díky domácímu klidu se populární hvězda dokázala vypořádat i s únavovým syndromem a problémy s páteří.

Jenže toho klidu na ni zřejmě bylo až moc, z partnerského vztahu postupně vymizelo vzrušení, a tak se Věra 'utrhla ze řetězu' a našla si přítele, o sedm let mladšího léčitele Květoslava Zmrhala, s nímž tráví většinu volného času. Prozatím se ale do radikálního řešení nehrne, vývoji svých vztahů prý dává čas. „Už to mezi námi prostě vyprchalo,“ prohlásila o svém dlouholetém manželství s Petráskem. „S manželem jsme přátelé a chceme všechno vyřešit bez skandálů, máme spolu přece dítě,“ dodala v rozhovoru pro Blesk.cz.

Věřinou novou láskou je léčitel Květoslav Zmrhal

Věřinou novou láskou je léčitel Květoslav Zmrhal

Jardu chtěla poslat do penze

O poklidném řešení Věra sice mluví, nicméně mosty za sebou pálí velmi razantně a do světa už vyrazila s novou kapelou. „K těm svým půlkulatinám jsem si řekla, že je čas na změny. Jedna z nich je, že jsem změnila muzikanty. Sáhla jsem po těch, které ještě nikdo nezná, jsou mladí a plní elánu,“ nechala se slyšet ve společenském magazínu televize Barrandov Sedmička. Její radikální řez přesto o devět let staršího Petráska do starobního důchodu neposlal. „Dostal jsem nabídku od Václava Neckáře, kterou jsem nadšeně přijal. Už mám za sebou několik vystoupení,“ prozradil. A rozhodně neroní slzy ani nad ztracenou láskou. Protože si jeho žena našla milence již téměř před rokem, vzal si z ní příklad a také si pořídil novou partnerku. „Jsem šťastný a spokojený,“ dodal uznávaný muzikant.

Čtěte také:

Již čtyřikrát unikla smrti, po bouračce měla zdevastovaný obličej, antidepresiva zobe jak lentilky. Pokaždé ale první dáma české country zase vstala... Tajnosti slavných

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace