Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Božské léto: Nejlépe ho vystihují něžná nahá selfíčka známé herečky. U rybníka v rákosí, kde malují zlaté sluneční paprsky na krásné tělo, podívejte

30.07.2015
Božské léto: Nejlépe ho vystihují něžná nahá selfíčka známé herečky. U rybníka v rákosí, kde malují zlaté sluneční paprsky na krásné tělo, podívejte

Foto: Facebook

Popisek: Kateřina Hrachovcová - Herčíková bydlí s manželem v Horoměřicích, takže lze předpokládat, že nádherný rybník leží někde blízko...

FOTOGALERIE Herečka a moderátorka Kateřina Hrachovcová - Herčíková oslavila čtyřicítku, ale jen málokdo by to do ní řekl. Na svém facebookovém profilu teď zveřejnila sérii fotografií, na nichž zachytila sama sebe, jak ji zdobí jen pár šperků a květin. Fotila se zřejmě u jednoho z českých rybníků. Popisek k jednotlivým fotografiím chybí. Jedno ze dvou alb, která na sociální síti vystavila, ale pojmenovala ZEMĚTĚLOVODAKREVVZDUCHDECHOHEŇSÍLA.

 „Fotografování je stejně jako malování obrazů mým koníčkem. Fotím to, co žiju – energii okamžiků,“ řekla v této souvislosti deníku Aha! herečka. „Snažím se zachytit svým pohledem a vnitřními vhledy atmosféru strávenou v krásné české přírodě, v prostředí, které už dlouho důvěrně znám. Fotky, na kterých jsem já, jsou tedy pouhým zlomkem toho, co fotím,“ dodala Kateřina, která své nahé tělo ozdobila jen na krku a ruce barevnými korálky a v pupíku piercingem.

Zdaleka ne první akty

Kateřina Hrachovcová  se odhodlala k nafocení aktů už vloni. Ty posloužily jako rekvizita v seriálu. „Akty mám ráda, vlastně jsem si už dlouho přála mít i nějaké svoje. Odvážila jsem se k jejich nafocení ale až nedávno, kvůli roli," prozradila Hrachovcová – Herčíková iDnes.cz.

„Byl to vlastně takový záměr až za roh, mé nahé fotografie vznikly coby rekvizita do seriálu Ententýky, kde jsem si zahrála bývalou modelku Nikol," vzpomíná na okolnosti vzniku odvážných snímků herečka. Fotografie se v seriálu staly výzdobou hotelového pokoje, ve kterém žila Nikol se svým manželem v podání Petra Čtvrtníčka. Herečka je na snímcích velmi štíhlá. Kvůli nim prý ale nijak nehubla.

„Na focení jsem se nijak nepřipravovala, cvičení je moje radost, navíc jsem tváří i spoluorganizátorkou Prague Spirit festivalu, který je především o józe. Té se vedle pilates pravidelně věnuji. Tělo tedy kultivuji už dlouho," dodala Hrachovcová pro iDnes.

Mám krásné období

Kateřina Hrachovcová se narodila v roce 1974 a vyrůstala v Praze. Studovala na pražské konzervatoři (hudebně dramatický obor). Hostovala v divadlech Jiřího Wolkera, ABC a v divadle J. K. Tyla, kde účinkovala po dobu pěti let. Do podvědomí diváků se zapsala především rolí Simony v úspěšném českém seriálu Život na zámku, zahrála si také v seriálu Náměstíčko. Kateřina Hrachovcová uváděla spolu s Alešem Ulmem pořad Věšák a v pozdější době moderovala s Vítkem Havlišem pořad Snídaně s Novou vysílaný na TV Nova. Kateřina je už pár let provdaná za zvěrolékaře Herčíka, od něhož také převzala jméno.

Na nedávnou otázku Blesk.cz „Dbáte o sebe ve všech směrech, ale čas se zastavit nedá. Jak nesete přibývající roky? Zamávala s vámi třeba čtyřicítka?“ odpověděla: „Vypadám snad, že to řeším? (směje se) Já právě po čtyřicítce prožívám krásné období a věřím, že když půjdu správnou cestou, čeká mě ještě spousta skvělých věcí. Pro mě je čtyřicítka o probuzení veliké vnitřní síly a o uvědomění si, jak ráda jsem ženou.“

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.          

Vložil: Anička Vančová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace