Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Osudové ženy nejslavnějšího prince Pavla Trávníčka. Kdo vlastně je jeho čtvrtá Popelka, s níž chystá veselku, a které krásky prošly jeho náručí? Tajnosti slavných

24.05.2015
Osudové ženy nejslavnějšího prince Pavla Trávníčka. Kdo vlastně je jeho čtvrtá Popelka, s níž chystá veselku, a které krásky prošly jeho náručí? Tajnosti slavných

Foto: ČT

Popisek: Herec Pavel Trávníček si chce v létě vzít svou o pětatřicet let mladší partnerku Moniku a rád by ke dvěma synům z předchozích vztahů přidal ještě dceru

Nejslavnější český filmový princ se již počtvrté chystá vlézt do chomoutu. Velkolepá svatba bude v létě a na přípravách už se prý pracuje. Pavel Trávníček totiž hodlá i své další nastávající dopřát alespoň špetku ze své pohádkové slávy.

Hezká tvář a image prince z pohádky mu odmlada otvíraly ženská srdce a náruče dokořán, a tak to s ním jeho partnerky neměly právě lehké. Navíc čím byl starší, tím víc lovil v mladších vodách. Důkazem je i jeho současná partnerka, devětadvacetiletá Monika Fialková, která je o třináct let mladší než jeho nejslavnější film Tři oříšky pro Popelku. Vyhlédl si ji, když moderoval se Sabinou Laurinovou populární hudební pořad DO-RE-MI, kterého se zúčastnila jako soutěžící.

S Monikou Fialkovou, kterou poznal jako soutěžící v DO-RE-MI

S Monikou Fialkovou plánuje čtvrtou svatbu

Trávníček však má za sebou celou řadu nevydařených vztahů, o nichž se říká, že ‘zemřely‘ na domácí násilí, spojené s alkoholem. Nad tím však herec vždy mávl jen rukou a tvrdil, že je to pomsta za to, že partnerky opustil, a že se chtějí tímto způsobem přiživovat na jeho slávě. Je možné, že by se s přibývajícími lety opravdu změnil, nebo snad jeho současná přítelkyně dokáže vydržet kvůli slavnému herci po boku mnohem víc než předchozí partnerky?

Velká studentská láska

Poprvé řekl Pavel Trávníček ‘ANO‘ velmi mladý. Jeho vyvolenou se stala baletka Eva Štefková, která mu porodila syna Adama. Pak se stal velkou studentskou láskou o pět let mladší dcery Jiřiny Bohdalové. Vzali se, když mu bylo třicet, a o jejich smutném manželství si dodnes šušká celý showbyznys. „Pavel Trávníček byl princ. Já si vzala prince, vono se taky s princema hrozně blbě žije. Ale ne kvůli němu, protože život je realita. Já chtěla žít v pohádce a v pohádce se žít nedá...,“ prohlásila Simona Stašová v jednom rozhovoru.

Simona Stašová v době, kdy se zamilovala do Pavla Trávníčka

Simona Stašová v době, kdy se zamilovala do Pavla Trávníčka

To je vše, co kdy byla ochotná o ztroskotaném vztahu prozradit. Všeobecně se ale povídá, že důvodem jejich rozchodu byla Trávníčkova násilnická povaha, která se naplno projeví, když si dopřeje víc alkoholu. „Naše manželství vydrželo pět let. Docela dlouho. Pak se to zkazilo. Asi mojí vinou. Ale bylo to hezké období a nelituju toho,“ dodal herec v rozhovoru pro Novinky.cz.

Uvěřila mu dvakrát

Plný dramatických událostí byl jeho vztah s herečkou a režisérkou dabingu Helenou Dytrtovou, s níž má mladšího syna Pavla. Když byl Pavlíkovi rok, odstěhoval se od ní k Olze Želenské, a poté co se rozešli, zase se vrátil. „Žili jsme spolu pět let, potom mě vystěhoval z bytu se třemi mými dětmi, ten prodal a vůbec ho nezajímalo, kam s Pavlíkem půjdeme,“ prozradila herečka, která se netají tím, že je její bývalý partner násilnický typ. „Několikrát jsem se musela nechat ošetřit na pohotovosti. Jakmile ho to popadlo, tak na mně rozřezal nožem dokonce i oblečení. Když se napil, choval se nepříčetně,“ tvrdí Dytrtová.

Dabérka a režisérka Helena Dytrtová

Dabérka a režisérka Helena Dytrtová

Podle herečky byl už v době Pavlova narození herec v krizi středního věku. „Nevěděl, za jakou babou a na jakej mejdan dřív skočit, myslel si, že mu ujížděl vlak, a tehdy ve čtyřiceti už stál před zrcadlem a pořád koukal, jestli tam z toho prince něco zbylo. On neměl zájem ani o jedno z dětí,“ vzpomínala herečka před časem v rozhovoru pro server Doma.nova.cz.

Hodně pil a byl agresivní

Leccos se ví i o jeho milostném vztahu s herečkou Olgou Želenskou. Byla to prý láska na první pohled, Trávníček se k ní nastěhoval a vydrželi spolu tři roky. Jejich vztah však nakonec skončil ošklivě. „Hodně pil a byl velice agresivní,“ potvrdila Želenská. Právě jí měl herec vystěhovat při rozchodu byt, a dokonce ji údajně při jedné z dramatických hádek chtěl vyhodit z pátého patra z okna. Olga tyto skutečnosti potvrdila, ale o vztahu hovořit vůbec nechce. „Stačí, když o něm jen slyším, a chce se mi zvracet,“ sdělila před pár lety deníku Super.

Herečka a ředitelka divadelní společnosti Háta Helena Želenská

Herečka a ředitelka divadelní společnosti Háta Helena Želenská

Olga dokonce stála u zrodu Trávníčkova divadla Skelet, které mu po dramatickém rozchodu nakonec zůstalo, v podnikání se mu ale moc nedařilo. V roce 2006 proměnil divadlo v multifunkční prostor Theatre Illusion Biograf, který však o dva roky později skončil. Želenská po odchodu ze Skeletu založila úspěšnou divadelní společnost Háta a na rozdíl od Trávníčka se jí daří.

Manželství zkrachovalo stejně jako divadlo

Zoufalým chytáním posledních zbytků mládí bylo zřejmě hercovo třetí manželství s provozní divadla Skelet Lucií Vrbovou, které nakonec dopadlo stejně neslavně jako jeho divadelní scéna. Velkolepá svatba se konala v roce 2000 v luxusním hotelu Sen v Senohrabech, ženichovi bylo devětačtyřicet a nevěstě pouhých třiadvacet. Mezi dvěma stovkami hostů byla i řada celebrit a pohádka pro nejslavnějšího filmového prince údajně přišla na milion korun. Po svatbě se prý herec choval ke křehké plavovlásce „opravdu pěkně“, dlouho mu to ale nejspíš nevydrželo, protože do půl roku bylo po manželství.

Třetí svatba s Vrbovou

Třetí svatba s Lucií Vrbovou

Svatba jako pro Popelku

Se současnou partnerkou Monikou Fialkovou žije herec už jedenáct let. Rodačka z Prostějova odmalička toužila po kariéře zpěvačky, byla členkou pěveckého sboru, věnovala se ale také tanci a hře na akordeon. Původně absolvovala střední odbornou školu se zaměřením na technologii potravin, v sedmnácti se ale přihlásila do soutěže DO-RE-MI, díky čemuž poznala Pavla Trávníčka. Sen stát se hvězdou pop music se jí sice ani po jeho boku nesplnil, do showbyznysu a světa celebrit přece jen díky své lásce nakoukla. S Trávníčkem natočila duety, společně vystupují na různých akcích a na podzim roku 2005 dokonce natočila sólové album s příznačným názvem Nesplněný sen, který vydal Karel Vágner ve svém vydavatelství Multisonic.

S Monikou v pořadu DO-RE-MI

S Monikou v pořadu DO-RE-MI

Nedávno pár prožil tragédii, když Monika potratila v pátém měsíci těhotenství. Ze svého žalu se léčili na dovolené v italských Benátkách a vzápětí se rozhodli, že se vezmou. „Řekli jsme si, že když už plánujeme rodinu, tak by stálo za to se vzít,“ prozradila Monika deníku Aha!. „Bude to během prázdnin. Pavel to už zažil, ale já si to chci užít se vším, co k tomu patří,“ prohlásila budoucí nevěsta. Za svědky jim prý půjdou kamarádi a k oltáři by měl Moniku dovézt kočár, tažený koňmi. Špetku ze své pohádkové slávy tedy herec dopřeje i své čtvrté nevěstě. Otázkou je, zda zůstane princem i po úředním požehnání.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská